"Magia nagości" okazała się hitem. W nowym show Zoom TV widzów czeka "naga prawda" i operacje plastyczne

"Magia nagości" od samego początku cieszyła się sporym zainteresowaniem. Twórcy nie osiadają na laurach i już szykują nowy program, w którym zobaczymy gołych uczestników. Na czym będzie polegać "Body SOS: naga prawda"?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zoom TV nie zwalnia tempa. Po sukcesie "Magii nagości" stacja szykuje kolejny kontrowersyjny program. Mowa tu o znanym w Wielkiej Brytanii "Body SOS: naga prawda". Show ma skupiać się na ciałach uczestników oraz operacjach plastycznych. Kiedy możemy spodziewać się premiery polskiej wersji tego formatu?

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor zareagowała na źle traktowane przez uczestników programu zwierzę. "Pani była oburzona"

"Body SOS: naga prawda" na czym polega nowe show Zoom TV? Stacja znowu szokuje

Kontrowersje związane z "Magią nagości" podsycały ciekawość widzów. Zainteresowanie, jakie wzbudził nietypowy program, sprawiło, że stał się hitem. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl pierwszy sezon show oglądało średnio 229 tys. widzów. W biciu rekordów popularności nie przeszkodziły mu zmiany w dacie premiery oraz kara finansowa nałożona na Zoom TV przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji.

Stacja nie zamierza jednak osiadać na laurach. Już teraz planuje kolejny program z nagością w roli głównej. "Body SOS: naga prawda" to znany format z Wysp Brytyjskich. W programie pojawiają się ludzie, którzy nie akceptują swojego wyglądu i chcą go jak najszybciej zmienić. Uczestnicy programu stają przed sztabem ekspertów z dziedziny medycyny estetycznej oraz artystami cyfrowymi. Ci ostatni przygotowują wirtualny awatar z "poprawkami", o które proszą partycypanci show. Na koniec odcinka uczestnicy mogą zdecydować, którą wersję siebie wolą - komputerową, czy rzeczywistą. Jak podaje biuro prasowe Grupy Kino Polska, "Zoom TV rozważa wyprodukowanie wersji polskiej programu".

Nowy program Zoom TV - kiedy premiera? Twórcy nie zwlekają z nowym formatem

Według informacji udostępnionych na instagramowym profilu stacji pierwszy odcinek "Body SOS: naga prawda" zostanie wyemitowany już w marcu tego roku. Prawdopodobnie premiera najnowszego show Zoom TV odbędzie się o 23;00 w pierwszą sobotę miesiąca.

 
Więcej o: