The Last of Us. Kiedy szósty odcinek w Polsce? Od teraz wszystko może się zmienić

"The Last of Us" nie zwalnia tempa. Ostatni odcinek serialu ponownie wbił widzów w fotele, prezentując spektakularne sceny akcji, zapewniając emocjonalny rollercoaster i nieoczywiste rozwiązania fabularne. Nic dziwnego, że fani z niecierpliwością czekają na kolejny epizod. Kiedy premiera szóstego odcinka "The Last of Us" w Polsce?

"The Last of Us" to prawdziwy hit HBO. Serial od kilku tygodni nie traci na popularności, a każdy odcinek jest szeroko komentowany zarówno przez krytyków, jak i fanów postapokaliptycznego uniwersum. Piąty odcinek serii widzowie mogli obejrzeć wcześniej niż zwykle ze względu na Super Bowl. Teraz z niecierpliwością czekają na epizod szósty.

"The Last of Us" odcinek 6. Kiedy Joel i Ellie docierają do Wyoming

W "Weź mnie za rękę" przyszedł czas na oddech. Twórcy wprowadzili nowe postacie i zagrożenie ze strony Łowców, którzy rozpoczęli pościg za głównymi bohaterami, a także skupili się na budowaniu relacji Joela i Ellie. Kiedy czujność widzów udało się nieco uśpić, nastąpił epizod piąty.

Purchlak z 'The Last of Us'Purchlak z "The Last of Us" to nie tylko efekty specjalne. Kosztował fortunę

"Wytrwać i przeżyć" to prawdziwy emocjonalny rollercoaster i kolejna dawka pytań, na które podczas oglądania musi odpowiedzieć sobie widz. Czym jest dobro i zło w świecie, w którym żyją Joel i Ellie? Czy taki podział w ogóle jeszcze istnieje i czy kiedykolwiek istniał? Czy mamy prawo osądzać osoby, które za wszelką cenę chcą ochronić bliskich?

Kathleen The Last of UsKathleen z "The Last of Us" nie podoba się widzom. Wszystko przez figurę

Po odcinku pełnym jasnych chwil i radości, które nie mogły przecież trwać wiecznie, bohaterowie opuszczają Kansas City ze świeżymi ranami. W szóstym epizodzie najpewniej nie zabraknie kolejnych wzruszeń i zaskoczeń. W sieci pojawiła się już zapowiedź odcinka "Kin".

Zobacz wideo "The Last of Us" - podróż Joela i Ellie nabiera tempa. Zapowiedź 6. odcinka [ZWIASTUN]

W krótkim nagraniu widzimy przede wszystkim dwójkę głównych bohaterów, którym udaje się osiągnąć cel i dotrzeć do Wyoming. Joel po długiej rozłące pada w objęcia brata, Tommy'ego. Czy pojawienie się na ekranie członka rodziny opiekuna Ellie zmieni układ sił w duecie, który pokochali widzowie? Główny bohater będzie musiał zmierzyć się z wyborem między ochroną najbliższej żyjącej mu osoby, a nastolatki, z którą już tak wiele już przeszedł? Czym zaskoczy nas nieznane terytorium i mieszkańcy zasypanego śniegiem Wyoming?

"The Last of Us". Kiedy szósty odcinek? Premiera nowego odcinka w Polsce

W którą stronę pójdą twórcy, dowiemy się już w najbliższy poniedziałek. Szósty odcinek "The Last of Us" będzie dostępny na platformie HBO Max już od godzin nocnych 20 lutego.

Więcej o: