Aktor grający Kacpra z Rodzinki.pl podkochiwał się w Wieniawie. Kto teraz podbił jego serce?

Mateusza Pawłowskiego telewidzowie znają z roli Kacperka Boskiego w serialu przedstawiającym losy przeciętnej polskiej rodziny, "Rodzinka.pl". Choć najlepiej zapamiętany został właśnie jako najmłodszy syn serialowych Ludwika i Natalii, aktor jest dziś już pełnoletni. Przed sobą ma egzamin dojrzałości, a niedawno prawdopodobnie bawił się na balu studniówkowym.

Młody aktor z rolą Kacpra Boskiego jest związany od prawie dziesięciu lat i dorastał wraz z granym przez siebie bohaterem. W życiu prywatnym zamyka szczególny etap - obowiązkowej edukacji i przygotowuje się do matury. W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie, na którym pozuje z partnerką prawdopodobnie tuż przed studniówką, co sugerują ich kreacje. Fani spekulują, że jego serce jest już zajęte.

OFERTY AVANTI24: Wiosenne szaleństwo w Lidlu! Ulubione sukienki Polek teraz kupisz za grosze. Wyglądają pięknie!

Na nagraniu całuje studniówkową partnerkę

TikTokerka Kornelia, publikująca treści pod pseudonimem @milfpl, opublikowała krótki film z przygotowań do tegorocznej studniówki. Oprócz zaprezentowania obserwującym sukienki i makijażu, pokazała też swojego partnera. Internauci szybko dostrzegli w nim Mateusza Pawłowskiego - serialowego Kacperka z "Rodzinki.pl". Większość komentujących wciąż utożsamia go z tą rolą, choć aktor ma dziś rocznikowo 19 lat. Pawłowski również prowadzi konto na platformie - @malyboski, ale nie publikuje żadnych treści. Aktywnie komentuje za to te udostępniane przez studniówkową partnerkę. Nie odniósł się jednak do spekulacji, że jest w związku.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska komentuje zakończenie "Rodzinki.pl" Wybierz serwis

W jednym z podcastów opowiadał o życiu uczuciowym

Choć aktor dba o swoją prywatność, kilkukrotnie wypowiedział się w mediach na temat życia uczuciowego. Został o nie zapytany m.in. będąc gościem podcastu "Wykolejeni", w którym z prowadzącymi Patrykiem Szlichtą i Konradem Wirą dyskutował również o popularności zagwarantowanej przez udział w lubianym serialu.

Dziewczyny nie mam, ale coś tam jest. Coś działam, ale nic nie mówię.

- zdradził w odcinku, potwierdzając, że jest singlem. Praca nad "Rodzinką.pl" od 2011 do 2020 roku znacząco wpłynęła na etap dojrzewania młodych bohaterów i sprawiła, że Pawłowskiego ominęło wiele doświadczeń, które w tym czasie przeżywali jego rówieśnicy. Pierwsze zauroczenia również miały miejsce na planie serialu. Aktor wyznał, że podobała mu się Julia Wieniawa, która wcielała się wówczas w dziewczynę jego serialowego brata, Paulę.

OFERTY AVANTI24: Więcej modowych inspiracji znajdziesz na Avanti24.pl.

W której się bardziej podkochiwałeś, w Wiktorii Gąsiewskiej, czy Julce Wieniawie? Która jest bardziej w twoim typie? Albo w typie Kacperka?

- pytali prowadzący.

Pomyślmy. No chyba Paula, Julka Wieniawa.

- przyznał zawstydzony Pawłowski i szybko dodał, że nie darzył jej poważnym uczuciem i nie nazwałby jej swoją sympatią. Aktor nie wypowiedział się na temat relacji łączącej go z obecną partnerką studniówkową. Nie opublikował także zdjęć z imprezy na Instagramie. W ostatnim czasie jest mniej aktywny w mediach społecznościowych - nie publikuje treści od 2022 roku. Jego konto wciąż obserwuje jednak ponad 80 tys. użytkowników.

Więcej o: