Koroniewska pożegnała się z "M jak miłość" 10 lat temu. Teraz opowiada o relacjach z kolegami z planu

Gdy Joanna Koroniewska poinformowała, że kończy swoją przygodę z serialem "M jak miłość", fani byli w szoku. W końcu w postać Gosi Mostowiak wcielała się przez 13 lat. Po dekadzie od odejścia z produkcji, aktorka zdradziła, jakie relacje obecnie łączą ją z ekipą z planu.

Joanna Koroniewska przez 13 lat była związana z popularnym serialem "M jak miłość", w którym wcielała się w postać Gosi Mostowiak. Jednak w 2013 roku podjęła decyzję o zakończeniu przygody z telenowelą. Choć jej wątek w serialu nie został ostatecznie zamknięty, to aktorka nie przewiduje powrotu do produkcji.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Joanna Koroniewska odeszła z "M jak miłość". Zdradziła, czy jeszcze kiedyś powróci na plan telenoweli

Losy bohaterki, w którą wcielała się Joanna Koroniewska, zawsze były pełne zawirowań, jednak największe zmiany nastąpiły, gdy porzuciła męża i wyjechała do Stanów Zjednoczonych za Michałem Łagodą. Niestety jej wybranek zginął w wypadku samochodowym, a córka Basi i Lucjana straciła ciążę. Niedługo później kontakt został urwany, a najmłodsza córka Mostowiaków przepadła bez wieści.

W ten sposób producenci "M jak miłość" zakończyli wątek Gosi Mostowiak, pozostawiając aktorce otwartą furtkę. Okazuje się jednak, że Koroniewska nie przewiduje powrotu do serialu. — Nie zamierzam wracać do "M jak miłość". To jest dla mnie zamknięty rozdział, chociaż znowu: nigdy nie mów nigdy. Ale wydaje mi się, że na ten serial przestrzeni już nie mam — powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post. Po odejściu z produkcji, aktorka ograniczyła swoją działalność zawodową, by jak najwięcej czasu poświęcić dwóm dorastającym córkom.

Z "M jak miłość" odeszła po 13 latach. Teraz zdradziła, jakie relacje łączą ją z aktorami z planu

Mimo iż  Joanna Koroniewska ograniczyła swoją działalność zawodową, to wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie publikuje urywki swojej codzienności, a także śmieszne filmiki, które nagrywa wraz z mężem, Maciejem Dowborem. Ostatnio zdecydowała się odpowiedzieć na kilka kwestii nurtujących jej obserwatorów. Wśród otrzymanych wiadomości pojawiło się pytanie o aktualne relacje z kolegami z planu "M jak miłości". Koroniewska przyznała ze szczerością, że z nikim nie utrzymuje kontaktu, ale nie żałuje takiego obrotu spraw.

Żywimy do siebie sentyment, ale raczej nie utrzymujemy kontaktu. W naszym zawodzie cały czas poznaje się nowych kolegów, w kolejnych projektach. Ja generalnie mam mało bliskich przyjaciół z naszego środowiska. Dlaczego? Jakoś tak się sprawy ułożyły. Ale nie narzekam. Wręcz przeciwnie

— stwierdziła aktorka.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: