Tego w polskiej edycji "The Voice Kids" jeszcze nie było. Zmiany ucieszą zarówno widzów, jak i uczestników programu

Szósta edycja "The Voice Kids" będzie inna niż dotychczasowe. TVP ogłasza zmiany w popularnym talent show dla najmłodszych wokalistów. Modyfikacje powinny ucieszyć nie tylko uczestników rywalizacji, ale również widzów programu.

"The Voice Kids" to odsłona znanego talent show TVP dedykowanego dla najmłodszych wokalistów. To właśnie tutaj swoje umiejętności zaprezentowała między innymi Sara James, Viki Gabor czy Roksana Węgiel, które dzisiaj mogą pochwalić się zagranicznymi sukcesami.

"The Voice Kids" ze zmianami. Nowa edycja będzie się różniła od poprzednich

Już wkrótce na ekrany telewizorów wróci rywalizacja, a fani programu będą mogli kibicować swoim młodym faworytom już po raz szósty. W jury talent show zasiądą tym razem: Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski.

Uczestników i widzów czekają jednak nowości i zmiany. Dotychczas nagrodą w konkursie było 50 tysięcy złotych, które trafiały do zwycięzcy. Tym razem żadne dziecko, które zajmie miejsce na podium, nie opuści studia z niczym. Za zajęcie drugiej pozycji w finale, młody wokalista otrzyma 30 tysięcy złotych, trzecie miejsce oznacza wygraną o 10 tysięcy niższą.

Więcej nagród i czasu antenowego dla "The Voice Kids"

Oprócz tego zbliżająca się edycja "The Voice Kids" będzie dłuższa niż poprzednie. Przesłuchania w Ciemno dotychczas były emitowane przez pięć tygodni, tym razem fani programu zobaczą większą liczbę uczestników dzięki dodatkowemu odcinkowi z castingów.

Pierwszy odcinek szóstej edycji "The Voice Kids" zostanie wyemitowany już w najbliższą sobotę 25 lutego o godzinie 20:00 na antenie TVP2. W roli prowadzących na ekranie ponownie zobaczymy Idę Nowakowską i Tomasza Kammela.

Więcej o: