Chodakowska i Krupa połączą siły w nowym programie TVN. Ruszyły castingi. Kto może wziąć udział?

Ruszyły castingi do nowego programu telewizji TVN. Format będzie skupiać się na metamorfozach par z długoletnim stażem, które nieco zaniedbały związek. Na ten moment nie są znane szczegóły, lecz wiadomo, że "secret project" poprowadzi gwiazda stacji, Joanna Krupa wraz z uwielbianą przez Polki trenerką personalną, Ewą Chodakowską.

W nowym programie TVN będzie się działo. Kamery uwiecznią metamorfozy par z długoletnim stażem, które będą przeprowadzane pod czujnym okiem modelki, Joanny Krupy, i trenerki personalnej, Ewy Chodakowskiej. Stacja ogłosiła właśnie nabór uczestników do nowego show. Co wiadomo na temat formatu?

Zobacz wideo Ewie Chodakowskiej hejt spowszedniał. "Każda osoba, która jest rozpoznawalna, przechodzi taki chrzest"

Nowy format stacji TVN. Program dla małżeństw poprowadzą Joanna Krupa i Ewa Chodakowska

Dzisiaj, 22 lutego 2023 roku, w porannym programie "Dzień Dobry TVN" pojawiła się zapowiedź nowego formatu stacji, który poprowadzą Joanna Krupa i Ewa Chodakowska. Nie da się ukryć, że gwiazdy są autorytetem dla wielu Polek. Joanna Krupa jest nie tylko modelką, ale i twarzą stacji. Od lat prowadzi popularny program "Top Model", którego także jest jurorką. To dzięki jej pomocy wiele młodych dziewczyn uwierzyło w siebie i swoje możliwości. Z kolei Ewa Chodakowska jest czołową trenerką fitness w Polsce. Tworzy programy treningowe i motywuje swoje podopieczne do walki o lepszą sylwetkę. — Osiągnęły dużo swoją ciężką pracą. Doszły do tego, co mają same. Są wzorem dla wielu kobietrozpływała się reporterka, Sandra Hajduk. Nic dziwnego, że to właśnie te panie zostały wybrane na gospodynie nowego programu.

Ruszyły castingi do nowego programu dla par. Krupa i Chodakowska reklamują "secret project"

Stacja TVN rusza z nowym programem dla par. W śniadaniówce prowadzące reklamowały swój "secret project", do którego castingi właśnie się rozpoczęły. Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem strony internetowej. Poszukiwane są małżeństwa z długoletnim stażem, które czują, że ich relacja nie jest już tak silna, jak na początku związku. Krupa i Chodakowska połączą swoje siły, by wspólnie pomóc uczestnikom odbudować osłabione więzi i odzyskać iskrę miłości w związku. — Może potrzebujecie, żeby do waszej codzienności wróciła iskierka. Może to dobry moment, żeby odnowić przysięgę małżeńską — mówiła tajemniczo trenerka.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: