Ich kariery rozpoczęły się w "Top Model". Pamiętacie, jak wyglądały na castingach?

Niektóre gwiazdy show-biznesu zaczynały swoją drogę do sławy w popularnych programach. Czy pamiętacie celebrytów, którzy brali udział w castingach do "Top Model"? Dziś ich kariera nie jest związana z modelingiem.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Byłe uczestniczki Top Model chcą mieć razem dziecko w Polsce, a znany TikToker zdradza, czemu już nie zostanie inżynierem

Nie wszyscy uczestnicy "Top Model" robią kariery w modelingu. Niektórzy z nich zyskują sławę, pomimo niepowodzeń w programie. Dziś są celebrytami znanymi w całym kraju. Poznaj gwiazdy, które wzięły udział w castingach do show.

Marcela Leszczak. Na casting przyszła w sztucznych rzęsach. Dziś jest znaną celebrytką

Mało kto pamięta, że Marcela Leszczak swoją przygodę z show-biznesem zaczynała od "Top Model". Kobieta stała się jedną z głównych faworytek programu. Odpadła w półfinale formatu produkowanego przez TVN. Pomimo tego zyskała spory rozgłos. Niedługo po emisji modowego show, dostała się do serialu VIVY "Miłość na bogato". Rozwijała także swoją karierę jako modelka. Była twarzą kilku znanych marek. 

Marcela Leszczak w 'Top Model'Marcela Leszczak w 'Top Model' screen z 'Top Model'/player.pl

Celebrytka spróbowała także swoich sił w aktorstwie. Fani Marceli mogli ją zobaczyć m.in. w takich filmach jak "Dziewczyny z Dubaju", czy "7 uczuć". Obecnie jest w związku z Michałem Koterskim. Wychowują wspólnie 6-letniego syna Fryderyka.

 

Aleksandra Żuraw. Kiedyś chciała być modelką, dziś jest youtuberką

Ola Żuraw zadebiutowała w 4 edycji "Top Model". Nie udało jej się wygrać programu, jednak mimo tego może cieszyć się z udanej kariery. Kobieta jest właścicielką firmy i dwóch spółek, które nieźle radzą sobie na rynku.

Aleksandra Żuraw w 'Top Model'Aleksandra Żuraw w 'Top Model' screen z 'Top Model'/player.pl

Co więcej, celebrytka prowadzi dobrze prosperujący kanał na YouTube. Obserwuje ją prawie 500 tys. subskrybentów. Influencerka dzieli się z fanami historiami ze swojego życia, a także bierze udział w różnych wyzwaniach.

 

Karolina Gilon. Dziś była uczestniczka "Top Model" jest jedną z najpopularniejszych prowadzących Polsatu

W piątej edycji modowego show widzowie mogli poznać Karolinę Gilon. Wszyscy byli pod wrażeniem jej sylwetki oraz pięknych i długich nóg. Ostatecznie zakończyła swój udział w programie na etapie półfinałów. Po przygodzie w produkcji TVN-u została prezenterką w "DeFacto" emitowanego w TTV. Następnie w 2017 roku współprowadziła show "Druga twarz" razem z Marcinem Tyszką.

Karolina Gilon w 'Top Model'Karolina Gilon w 'Top Model' screen z 'Top Model' /player.pl

Prawdziwe sukcesy przyniósł jej natomiast rok 2019. To właśnie wtedy została zatrudniona w roli prowadzącej popularnego randkowego show "Love Island. Wyspa Miłości" produkowanego przez Polsat. Od 2020 roku współprowadzi również program "Ninja Warrior Polska". 

 
Więcej o: