Uczestnik "Magii nagości" dostał wzwodu. Ekipa musiała przerwać zdjęcia, "aby mógł się uspokoić"

Podczas nagrań do jednego z odcinków brytyjskiej edycji programu "Magia nagości" doszło do sytuacji, która nie była przewidziana w scenariuszu. Jeden z uczestników dostał wzwodu i musiał opuścić plan zdjęciowy. O wydarzeniu opowiedziała prowadząca.

Choć program "Magia nagości" wywołuje sporo kontrowersji, to jest chętnie oglądany przez widzów. Uczestnicy formatu wybierają kandydata na randkę na podstawie wyglądu nagich ciał osób umieszczonych w specjalnych kabinach. Z uwagi na brak cenzury, na planie często dochodzi do nieprzewidzianych wpadek. O jednej z nich opowiedziała prowadząca brytyjską edycję formatu.

Zobacz wideo Którego youtubera nie chciałaby zobaczyć nago Adrianna Krysian?

Wpadka na planie "Magii nagości". Ekipa przerwała zdjęcia i wyprosiła uczestnika ze studia

Format "Naked Attraction" został stworzony w Wielkiej Brytanii i to właśnie wśród Brytyjczyków cieszy się największą popularnością. Prowadzącą program jest Anna Richardson, która pomaga uczestnikom dokonać właściwego wyboru. Gospodyni randkowego show nie ukrywa jednak, że na planie często dochodzi do krępujących sytuacji. W jednym z wywiadów zdradziła, że podczas zdjęć do jednego z odcinków, uczestnik doznał wzwodu. Ekipa była zmuszona przerwać nagrania. — Kilka sezonów temu uczestnikiem był młody człowiek, który był trochę za bardzo podekscytowany tym, co miało się wydarzyć. Nasz cudowny kierownik planu, Dave, musiał go poprosić o zejście z podestu i eskortowali go, aby mógł się uspokoić — opowiadała w rozmowie.

Prowadząca program "Magia nagości" zdradza kulisy show. Ujawnia, jakie są preferencje uczestników

Richardson zdradziła, że ekipa dba o komfort uczestników, którzy występują nago przed kamerami. Zdradziła, że osoby biorące udział w show, często same prowokują niektóre sytuacje, by zaprezentować się lepiej. Wyjaśniła, z jakiego powodu mężczyźni preferują, gdy na planie jest ciepło, zaś kobiety wolą, gdy temperatura jest nieco niższa. — Chłopcy zawsze chcą, aby w studiu było ciepło i wszyscy wykonują sprytne szarpanie za genitalia za kulisami, ponieważ chcą, aby ich męskość wyglądała jak najlepiej. Zawsze bawią się i dotykają. Kobiety chcą natomiast, aby w studio było zimno. W ten sposób ich piersi wyglądają najlepiej — opowiadała prowadząca "Naked Attraction"

Fragmenty odcinków brytyjskiej edycji programu "Magia nagości" można obejrzeć tutaj.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: