Jest najlepszy na świecie w "Mam talent". Nie miał z nim szans nawet artysta z trzema złotymi przyciskami

Wyniki pierwszego sezonu "America's Got Talent: All Star" dla wielu mogą być zaskakujące. Największego talentu na świecie nie posiada bowiem faworyt jury - wokalista, który zdobył aż trzy złote przyciski, nie wygrał także 13-letni iluzjonista, który potrafił przewidzieć, co wydarzy się na scenie. 500 tysięcy dolarów trafiło na konto amerykańskiego artysty.

"America's Got Talent: All-Stars" to prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy uwielbiają programy typu talent show. Format miał swoją premierę w styczniu 2023 roku i jest to seria, w której oglądamy popisy finalistów oraz ulubieńców fanów ze wszystkich poprzednich sezonów "Mam talent" na całym świecie.

"America's Got Talent: All-Stars". Kto wygrał?

Występy największych talentów w historii popularnego show tym razem oceniał Simon Cowell, Howie Mandel i Heidi Klum. Gospodarzem odcinków został Terry Crews. W finale rywalizacji znalazło się 11 najlepszych uczestników, którzy walczyli o nagrodę pieniężną w wysokości aż 500 tysięcy dolarów.

Tom Ball w 'America's Got Talent' Takiego występu w "Mam talent" jeszcze nie było! Dostał złoty przycisk od wszystkich jurorów

Do ścisłego finału przeszła między innymi Ana-Maria Margean - 13-letnia brzuchomówczyni z Rumunii oraz jej rówieśnik, iluzjonista Aidan McCann z Irlandii. Ostatnie miejsce na podium w rywalizacji zajęła ukraińska grupa taneczna Light Balance Kids, a srebrny medal powędrował do saksofonisty Avery Dixona znanego z amerykańskiej edycji "Mam talent".

Aidan Bryant wygrał "America's Got Talent: All-Stars". Kim jest artysta?

Zwycięzcą pierwszego sezonu "America's Got Talent: All-Stars" został Aidan Bryant. 18-letni akrobata, kiedy próbował swoich sił w amerykańskim "Mam talent" zajął drugie miejsce, teraz udało mu się pokonać wszystkich rywali.

 

Bryant jest samoukiem, a swoją karierę rozpoczął dopiero kilka lat temu. W finale "AGT:All Stars" wykonał układ do utworu "Chandelier" Sii w interpretacji Adama Lamberta w towarzystwie Bello Sisters. Emocjonalny utwór okazał się dla niego szczęśliwym.

Caroline Baran Ma szansę powtórzyć sukces Sary James. Polka bierze udział w amerykańskim "Idolu"

Więcej o: