Zaśpiewał wielki przebój w "Mam Talent". Jego wersja przebiła oryginał. "Zasłużyłeś, żeby tu być"

Specjalna edycja programu "Mam Talent" powoli dobiega końca. W finale show powalczy aż 11 uczestników, wśród których znalazł się Tom Ball. W ostatnim odcinku 24-latek zaprezentował własną interpretację utworu "Creep" z repertuaru Radiohead, a jego wersję jurorzy uznali za lepszą od oryginału.

Jednym z uczestników programu "America’s Got Talent: All Stars" jest 24-letni nauczyciel, Tom Ball. Uczestnik od początku udziału w show zaskakuje swoim niezwykłym głosem, lecz to jego ostatni występ najbardziej wzruszył jurorów i zagwarantował mu miejsce w finale.

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

Był finalistą 15. edycji "Britain's Got Talent". Teraz ponownie zachwycił jurorów show

Tom Ball wziął udział w specjalnej edycji programu "Mam Talent" jako finalista 15. sezonu "Britain’s Got Talent". Podczas castingu wykonał własną interpretację utworu "The Sound of Silence". Gdy tylko zaczął śpiewać, zarówno jurorzy, jak i publiczność, oniemieli z zachwytu. Jego występ został nagrodzony gromkimi brawami i złotym przyciskiem, co dało mu szansę zmierzyć się z pozostałymi uczestnikami w kolejnych etapach show. Jednak to jego ostatni występ wywołał największe poruszenie. Zobaczcie ten wyjątkowy występ.

Tom Ball przeszedł do finału specjalnej edycji "Mam Talent". Gdy zaśpiewał, jurorzy oniemieli z zachwytu

Podczas ostatniego odcinka "America’s Got Talent: All Stars", Tom Ball wykonał utwór "Creep" z repertuaru Radiohead. 24-latek ponownie zachwycił jurorów i publiczność. Nie tylko kolejny raz otrzymał owacje na stojąco, ale również usłyszał wiele ciepłych słów pełnych podziwu i uznania. — Tom, wiesz, że wszystko to, co zrobiłeś, było po prostu niesamowite. (…) To było naprawdę mocne i poruszające — powiedział Simon Cowell, po czym dodał — Zasłużyłeś, żeby tu być — stwierdził.

Z jego słowami zgodził się również Howie Mendel zauważając, jak wielki postęp zrobił uczestnik od swojego występu podczas castingu. — Myślę, że wzniosłeś się o dziewięć poziomów, dwa razy postawiłeś publiczność na nogi, jesteś naprawdę niesamowity — powiedział z całym przekonaniem. Nie jest zaskoczeniem, że Heidi Klum miała podobne odczucia. Jurorka zwróciła uwagę na emocjonalność wokalisty i przyznała, że imponuje jej jego talent i wrażliwość. — Twoja zdolność do wyrażania tego, co czujesz i emocje podczas śpiewania, to wszystko jest tak potężne i niewiarygodne — powiedziała z przekonaniem.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: