"Magia nagości". Prowadząca oniemiała na widok nagiego uczestnika. "Masz największego penisa na świecie"

Prowadząca brytyjską wersję programu "Magia nagości" doznała szoku podczas zdjęć do jednego z odcinków. Gdy Anna Richardson zobaczyła uczestnika, natychmiast zaniemówiła. W osłupienie wprowadził ją rozmiar jego przyrodzenia.

Popularny program randkowy "Magia nagości" wywołuje wśród widzów wiele kontrowersji. W jednym z odcinków show, szoku doznała sama prowadząca. Gdy na panelu pojawił się nagi mężczyzna, Anna Richardson zaniemówiła.

Zobacz wideo "Powinno powstać drugie reality show z samymi śmiesznymi momentami". Wiktoria Mleczek podsumowuje "Love never lies"

Program "Magia nagości" szokuje. Jeden z uczestników sprawił, że nawet prowadząca zaniemówiła

W jednym z odcinków programu "Naked Attraction" udział wzięła Adele. Uczestniczka pojawiła się w programie, by, jak przekonywała, znaleźć miłość. Okazało się, że przez lata była samotna, a walka z nowotworem uniemożliwiała jej poszukiwania partnera. Gdy w końcu udało jej się wyzdrowieć, postanowiła korzystać z życia i tym sposobem trafiła do show.

Adele zostało zaprezentowanych aż sześciu kandydatów, spośród których musiała wyłonić dwóch, którzy zmierzą się w finale. Jeden z mężczyzn wywołał szczególne poruszenie i sprawił, że nawet prowadzącej na chwilę odjęło mowę.

Gdy kobiety ujrzały nagiego uczestnika, natychmiast zaniemówiły. Co wywołało taki szok?

Odcinek, w którym Adele poszukiwała partnera, skradł mężczyzna z pokaźnym przyrodzeniem. Gdy odsłonięto dolną szczęść ciała kandydata, obie panie zaniemówiły z wrażenia. Gospodyni programu Anna Richardson przysunęła się do ekranu, by przyjrzeć się z bliska, a po chwili pociągnęła za rękę również uczestniczkę. — Co sądzisz? — zapytała Adele nieśmiało, na co speszona kobieta odrzekła — Cóż, lubię tatuaże — powiedziała przekornie. Jednak Richardson nie kryła zaskoczenia i w dosadny sposób skomentowała to, co ujrzała. — Masz największego penisa na świecie. Ten penis patrzy na ciebie, a ty patrzysz na jego tatuaże — powiedziała do uczestniczki.

Ostatecznie to właśnie ten mężczyzna, właściciel "największego penisa na świecie", znalazł się w finałowej dwójce i to on otrzymał zaproszenie na randkę z Adele.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: