Zygmunt Chajzer wraca do telewizji z nowym programem. Zapowiadać go będzie była partnerka syna

Zygmunt Chajzer wraca do telewizji. Dostanie swój autorski segment, a jedną ze współtwórczyń nowego formatu jest Małgorzata Walczak, czyli była partnerka jego syna. Na czym będzie polegał program? Popularny prezenter po raz pierwszy wystąpi w takiej konwencji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zygmunt Chajzer i jego program "Chajzer podaje" trafią do pasma śniadaniowego w News24. Na czym będzie polegał format?

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o Filipie Chajzerze: Cokolwiek by nie zrobił, to generuje kontrowersyjne opinie

Zygmunt Chajzer z nowym programem. Na czym będzie polegać "Chajzer podaje"?

Informacje o powrocie Zygmunta Chajzera do telewizji potwierdziła m.in. była partnerka jego syna Filipa. Dziennikarka odniosła się do nich na swoim instagramowym profilu. Przekazała, że bardzo się cieszy ze współtworzenia nowego formatu i pracy ze słynnym prezenterem.

Zapowiadanie Zygmunta w paśmie porankowym będzie dla mnie czystą przyjemnością
 

Na czym będzie polegać nowy program Zygmunta Chajzera? Trzeba przyznać, że nikt nie spodziewał się go w takiej roli. W segmencie "Chajzer podaje", 68-latek będzie brylował w kuchni, przyrządzając najróżniejsze dania w trakcie rozmowy ze znanymi osobami. Tematem większości z tych wywiadów mają być kulisy życia prywatnego. 

 

Zygmunt Chajzer i Małgorzata Walczak - jak wygląda ich relacja? Dziennikarka rozstała się z jego synem

W 2017 roku Polskę obiegła informacja o tym, że Filip Chajzer i Małgorzata Walczak zostali rodzicami. Para współpracowała już od 2013, w którym kobieta została asystentką i menadżerką prezentera. W zeszłym roku, postanowili jednak zakończyć związek. Rodzice 5-letniego Aleksandra nie ujawnili powodów swojej decyzji.

Od komentarza powstrzymał się również ojciec Filipa. Zarówno Zygmunt Chajzer, jak i jego żona nadal mają dobre relacje z byłą partnerką syna. Walczak również podkreśla, jak ważni dla Aleksa są dziadkowie.

 
Więcej o: