"The Voice of Poland". Doda zdradza, którego trenera by wybrała jako uczestniczka

Wiele osób widziałoby Dodę w roli jurorki w jednym z muzycznych talent show, a zwłaszcza programu "The Voice of Poland". Piosenkarka nie zamierza na razie zasiadać w jury. Zdradziła jednak, w czyjej drużynie chciałaby się znaleźć, gdyby była uczestniczką produkcji TVP.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Na chwilę obecną Dorota Rabczewska nie planuje dołączyć do grona jury w "The Voice of Poland". Aleksander Sikora zapytał ją jednak o program, w podcaście "Bądźmy Razem TVP". Doda po chwili zastanowienia opowiedziała, w której drużynie chciałaby się znaleźć. 

Zobacz wideo "Jak to wytniesz, to ci utnę jaja". Doda o facetach, żonie Kurskiego i prostytutkach

"Jestem zodiakalnym wodnikiem, więc lubię wszystko, co nowe". W tej drużynie zaśpiewałaby Doda

Musisz wybrać jeden utwór z repertuaru albo Maryli Rodowicz, albo Justyny Steczkowskiej, albo Edyty Górniak, z którym wystąpisz na scenie. Która byłaby to piosenka? - pytał Aleksander Sikora. Zanim udzieliła odpowiedzi, musiała chwilę się zastanowić.

 

Doda przyznała, że w przeszłości śpiewała wiele piosenek Maryli Rodowicz i dobrze by sobie z nimi poradziła. - Tutaj jest super, bo mamy mniej więcej ten sam rejestr - przyznała gwiazda. Wybór utworów Edyty Górniak również nie byłby problemem dla wokalistki. Przypomniała słuchaczom, że już kiedyś wykonywała jeden z nich na antenie TVP. Finalnie, Doda zdecydowałaby się jednak na dołączenie do zespołu Justyny Steczkowskiej. - Jestem zodiakalnym wodnikiem więc lubię wszystko, co nowe, fajnie byłoby zaśpiewać coś Justyny i poszłabym do niej - wyznała.

 

Jaki utwór wykonałaby Doda? Piosenkarka nie bałaby się odświeżyć prawdziwy klasyk

Piosenka, na którą zdecydowałaby się Doda, również była sporym zaskoczeniem. Gwiazda wybrała utwór, który Justyna Steczkowska wykonywała na Eurowizji z 1995 roku. Dorota Rabczewska zastanawiała się także nad "Grawitacją", jednak "Sama" wygrała ze względu na emocje, które emanują z piosenki. Warto wspomnieć, że Steczkowska zajęła z nią dopiero 18. miejsce w konkursie.

 
 
Więcej o: