"Magia nagości". Odrzucił ją, bo była dla niego za stara. "Mogłeś mieć te słodkości"

W jednym z odcinków "Naked Attraction" wystąpiła słynna transpłciowa celebrytka, którą część widzów może kojarzyć z "Big Brothera". Po odpadnięciu z programu skrytykowała uczestnika, który ją odrzucił.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Sporo kontrowersji w programie "Naked Attraction" wzbudził występ Lauren Harries, transpłciowej celebrytki z Wielkiej Brytanii. Kobieta nie zagwarantowała sobie randki z uczestnikiem programu. Gdy dowiedziała się, że w wyborze przeszkodził mu jej wiek, nie kryła niezadowolenia.

Zobacz wideo Czy sytuacja osób LGBT w Polsce kiedykolwiek się zmieni? "Bardzo bym chciała, żeby były związki partnerskie"

'Naked Attraction' Prowadząca "Magię nagości" oniemiała. Powód? Przyrodzenie uczestnika

Po odpadnięciu z programu Lauren skrytykowała uczestnika. "Nie chce się nawet do niego zbliżać". 

"Magia nagości" stała się prawdziwym hitem w naszym kraju. Pierwszy sezon show oglądało średnio 229 tys. widzów. Popularność programu nie może się jednak równać z jego pierwowzorem, brytyjskim "Naked Attraction". Debiut formatu w pewnym momencie śledziło milion siedemset tysięcy telewidzów. W jednym z odcinków piątej edycji wystąpiła znana Brytyjczykom Lauren Harries. 44-latka niestety odpadła jako druga kandydatka. Wybór Rigby'ego spowodowany był wiekiem kobiety. Gdy usłyszała, że przez to została odrzucona, nie omieszkała skrytykować uczestnika programu. 

- Nigdy nie mów negatywnie o kobiecie ze względu na jej wiek, wygląd, czy makijaż - powiedziała sfrustrowana Lauren - Mogłeś mieć te słodkości, ale teraz ich nie dostaniesz - dodała, puszczając oczko w stronę Rigby'ego. Celebrytka nie chciała przytulić mężczyzny, który ją odrzucił. Stwierdziła, że nie che się nawet do niego zbliżać. 

Magia nagości "Magia nagości" okazała się hitem. Widzów Zoom TV czeka teraz "naga prawda"

Kim jest Lauren Harries? Jej kariera zaczęła się, gdy miała tylko 10 lat

Lauren od najmłodszych lat występowała w telewizji. Gdy była dziesięciolatką, regularnie pojawiała się w programie Terry'ego Wogana. Oprócz show-biznesu interesowała się także antykami i sztuką. Napisała poradnik "Rags to Riches", pokazujący sposoby na wzbogacenie się na pchlich targach, będąc jeszcze nastolatką. 

Mając 23 lata, przeszła operację korekcji płci. Cały proces udokumentowała w materiale "Little Lady Fauntleroy". Następnie pojawiała się w kilku programach telewizyjnych, w tym jednej z edycji "Big Brothera". Lauren tworzy także muzykę. W 2018 roku wydała singiel zatytułowany "Upadoo".

Więcej o: