"Xena: Wojownicza Księżniczka" ma już 54 lata i nadal zachwyca urodą. "Nic się nie zestarzałaś"

Serial "Xena: Wojownicza Księżniczka" był prawdziwym hitem lat 90. Niesamowitą bohaterkę widzowie po raz pierwszy mogli zobaczyć w serialu "Herkules", a Lucy Lawless zyskała rzeszę fanów. Jak potoczyła się jej kariera?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Pamiętacie "Xenę: Wojowniczą księżniczkę"? Wcielająca się w nią Lucy Lawless ma już 54 lata. Po sukcesie sagi z bohaterami mitologii starożytnej Grecji aktorka związała się z kolejnym, popularnym show. Jak dzisiaj wygląda i czym się zajmuje?

Zobacz wideo "Kalejdoskop". Netflix wypuścił serial, którego odcinki można oglądać w dowolnej kolejności [ZWIASTUN]

Gra z Kevinem Sorbo była przełomem w jej karierze. Dziś aktorka krytykuje byłego kolegę

Pierwszą dużą rolą w karierze Lawless, była gra w filmie "Herkules i Amazonki". Początkowo postać Xeny, w którą się wcieliła, miała mieć mały wpływ na rozwój sagi o greckim herosie. Widzowie jednak pokochali wojowniczą księżniczkę, dzięki czemu otrzymała osobny serial. Twórcy ponownie trafili w dziesiątkę. Produkcja okazała się ogromnym hitem, a Lucy Lawless zyskała spory rozgłos. 

 

Oprócz wspólnej gry z Kevinem Sorbo zbyt wiele nie łączyło ją z aktorem. Już na samym początku produkcji "Xeny" Lucy stała się ikoną LGBT, co zaprzeczało poglądom serialowego Herkulesa. Aktor nigdy nie ukrywał swoich konserwatywnych poglądów. Dwuznaczna relacja głównej bohaterki z Gabrielą miała przyciągnąć widzów, jednak z biegiem czasu stała się ważnym elementem fabuły. Aktorka w późniejszych latach głośno wspierała związki jednopłciowe i społeczność LGBT. Konflikt z Sorbo potwierdziła sama aktorka, gdy na Twitterze powiedziała mu, co o nim myśli. 

Lucy Lawless ma już 54 lata i wciąż zachwyca urodą. "Wyglądasz jak bogini"

Lucy Lawless po raz ostatni wcieliła się w kultową postać w 2001 roku, w filmie "Xena: Wojownicza Księżniczka: Koniec legendy". Po sukcesie serii aktorka została obsadzona w roli Lukrecji w serialu "Spartakus". Zagrała również krótkie epizody w dwóch filmach z serii "Spiderman". To zbulwersowało Kevina Sorbo, który stwierdził, że gwiazda dostała tę rolę tylko dzięki związkowi z producentem filmowym, Robem Tapertem.

Dziś Lucy Lawless ma 54 lata i wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał. Na swoim profilu na Instagramie publikuje wiele zdjęć, pod którymi fani komplementują jej wygląd.

Nic się nie zestarzałaś
Wyglądasz jak bogini
Jesteś niemal perfekcyjną dziewczyną
 
 
Więcej o: