Wpadka w "The Voice Kids". Baron ruszył na ratunek Dawidowi Kwiatkowskiemu

Małe wpadki podczas realizacji skomplikowanych technicznie programów rozrywkowych to norma. Tym razem niecodzienna sytuacja spotkała Dawida Kwiatkowskiego, trenera "The Voice Kids". Drobną usterkę szybko naprawiono.

25 lutego 2023 roku rozpoczęła się szósta edycja programu "The Voice Kids" dedykowana najmłodszym talentom w Polsce. Tomson, Baron, Cleo i Dawid Kwiatkowski próbują wyłonić z castingów najlepszy dziecięcy głos w naszym kraju. Warto przypomnieć, że wśród zwycięzców poprzednich sezonów rywalizacji znalazła się Roksana Węgiel czy Sara Egwu-James, które odhaczają kolejne artystyczne sukcesy.

Mała wpadka w "The Voice Kids". Baron ruszył na ratunek Kwiatkowskiemu

Jednak program tak technicznie złożony, jak "The Voice Kids" to również ryzyko wpadek na planie. Niespodziewane sytuacje nie zdarzają się bardzo często i zwykle wynikają ze "złośliwości rzeczy martwych". Tak było również tym razem.

Na scenie programu pojawiła się 8-letnia Basia Barańska, która w uroczy sposób zinterpretowała utwór Britney Spears "You Drive Me Crazy". W wykonaniu jednak czegoś zabrakło, bo żaden z jurorów nie odwrócił fotela.

Jak wspomina Interia, kiedy trenerzy zaczęli rozmowę z młodziutką wokalistką, Dawid Kwiatkowski oparł się o swój pulpit. Wówczas z fotela odpadł fragment oświetlenia i przestraszył jurora, który obrócił zdarzenie w żart, mówiąc, że po występie Basi, zniszczył z wrażenia nowe siedzisko.

Na pomoc koledze ruszył Baron, który chciał samodzielnie naprawić lampkę, jednak wreszcie interweniowała ekipa techniczna. Basia Barańska nie dostała się do kolejnego etapu rywalizacji, ale chwile w "The Voice Kids" zapamięta na długo.

Trenerzy zaśpiewali z dziewczynką fragment wybranego przez nią repertuaru, a nawet wykonali z nią uroczy układ taneczny.

Więcej o: