Zastrzeliła męża, syna i ojca, a potem popełniła samobójstwo. Ukrywała przed bliskimi tajemnicę

Do ogromnej tragedii doszło w rodzinie metalowego muzyka Steve'a Caina, wokalisty zespołu Critical Khaos. Lider thrashowej formacji padł ofiarą morderstwa. Zginął z ręki własnej żony.

Jak podaje Fox 19, z raportu policji wynika, że w domu artysty doszło do drastycznych scen. Steve Cain miał zostać zastrzelony przez swoją 46-letnią żonę Theresę, która po tym, jak oddała strzał w kierunku męża, zamordowała również ich 13-letniego syna Ethana i swojego ojca Williama (74 lata). Na końcu popełniła samobójstwo.

Steve Cain z Critical Khaos nie żyje. Ogromna tragedia w rodzinie muzyka

Jedyną osobą z bliskiej rodziny Caina, która przeżyła tragedię, jest córka małżeństwa, Samantha. Niestety Theresa strzeliła również do niej, dlatego 20-latka w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Bliscy rodziny zorganizowali zbiórkę charytatywną na leczenie dziewczyny.

Z ustaleń śledczych cytowanych przez portal Music Times wynika, że do tragedii mogło dojść przez problemy finansowe rodziny. Podobno Cain i jego bliscy wkrótce mieli otrzymać nakaz eksmisji ze względu na zadłużenie domu.

Potrójne morderstwo w domu muzyka Critical Khaos

Szeryf Steve Leahy oświadczył, że Theresa najprawdopodobniej chciała zataić przed najbliższymi problemy, co doprowadziło do tragedii.

Grupa Critical Khaos zadeklarowała, że będzie kontynuowała działalność, a już 19 maja czeka ją największy koncert w karierze.

Mamy nadzieję, że sobie wszyscy poradzimy. To jest coś, o czym Steve marzył, zanim został nam odebrany. Rozmawialiśmy o tym koncercie jak o czymś dla nas naprawdę przełomowym. Mamy stanąć na scenie, na której grają nasi idole. Steve chciał tego bardziej od nas wszystkich. Pozostało nam spełnić jego marzenie i zagrać ku jego pamięci.

Frontman formacji miał 50 lat.

 

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym: 800-70-2222
  • Telefon zaufania dla Dzieci i Młodzieży: 116 111
  • Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych: 116 123

Pod tym linkiem [LINK: Życie warte jest rozmowy] znajdziesz więcej informacji, jak pomóc sobie lub innym, oraz kontakty do organizacji pomagających osobom w kryzysie i ich bliskim.

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego.