Para szukała w "Magii nagości" kolejnej partnerki. "Po prostu oboje lubimy dziewczyny"

W wielu krajach pokazywana jest lokalna wersja "Magii nagości", ale to brytyjska edycja uchodzi za najodważniejszą. W jednym z odcinków pojawiła się pierwsza w historii programu poliamoryczna para, która szukała kobiety gotowej dołączyć do ich związku. Koniec tej historii jest zaskakujący.

Krajem, z którego wywodzi się „Magia nagości" jest Wielka Brytania. To właśnie tam w 2016 roku wyemitowano pierwszy odcinek tego kontrowersyjnego programu. Do tej pory powstało 10 sezonów, a prowadzącą od samego początku jest Anna Richardson. W Polsce program można oglądać na kanale Zoom TV, który jest dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej.

Więcej ciekawych tekstów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 144

Pierwsza poliamoryczna para w "Magii nagości"

W jednym z odcinków pierwszego sezonu doszło do niebywałej sytuacji. W roli poszukujących wystąpiła poliamoryczna para z Manchesteru, która poszukiwała kobiety, która stworzyłaby z nimi relację. Osoby poliamoryczne to ludzie, którzy chcą posiadać wiele romantycznych związków w tym samym czasie i z pełną wiedzą zaangażowanych osób.

Mary i Matt tworzyli szczęśliwy związek od czterech lat i stwierdzili, że chętnie spróbują wejść we wspólny związek z inną kobietą. Kobieta na początku odcinka ujawniła, że jest biseksualna, a mężczyzna określił się jako heteroseksualny. „Nie chodzi tylko o trójkąty i uprawianie seksu… Po prostu oboje lubimy dziewczyny" – przekazał prezenterce. Natomiast Mary zdecydowała się udzielić bardziej konkretnej odpowiedzi:

Chcemy sprawdzić nową możliwość i przekonać się, czy to naprawdę może zadziałać

Po krótkim przedstawieniu, szybko okazało się, że para będzie mieć trudności z podjęciem wspólnej decyzji. Oboje spierali się co chwilę i nie byli zgodni w kwestii upodobań. Po kilku dyskusjach postanowili zawęzić grono kandydatek do Georginy i Cary.

Ostatecznie para z Manchesteru zdecydowała się zaprosić na randkę pielęgniarkę Carę. Ich pierwszemu spotkaniu towarzyszyły kamery, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, jak dobrze się razem bawią. Pod koniec spotkania cała trójka zaczęła się ze sobą całować.

Jednak, gdy cała trójka została zaproszona do studia trzy tygodnie później, okazało się, że nic z tego nie wyszło. Po randce postanowili założyć konwersację grupową w jednym z komunikatorów internetowych, ale po pewnym czasie przestali ze sobą utrzymywać kontakt.

Jednakże największą niespodzianką dla widzów był fakt, że Mary i Matt nie są już ze sobą. Czy na przeszkodzie do ich dalszych poszukiwań była właśnie Cara? Nad tym możemy się tylko zastanawiać.  Tak samo możemy tylko rozmyślać, czy kiedykolwiek w polskiej edycji zdecyduje się wziąć udział para poliamoryczna.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: