"Magia nagości". Odrzucił ją przez doczepy. Później pokazała mu, co stracił

W "Magii nagości" wszystko jest kontrowersyjne. Zdanie są podzielone, czy bardziej szokująca jest formuła programu, czy jego uczestnicy. Niektórzy naprawdę potrafią zaskoczyć, a drudzy zrobią "z igły widły" na wizji. Jedną z takich osób jest Matthew, który odrzucił wymarzoną kandydatkę, bo miała doczepiane włosy.

Do brytyjskiej edycji "Magii nagości" zgłosił się 27-letni sprzedawca telefonów komórkowych Matthew. Młody mężczyzna przyszedł do programu z myślą o znalezieniu prawdziwej miłości. W trakcie dokonywania wyboru, okazał się osobą bardzo stereotypową. Prowadząca program Anna Richardson nie mogła uwierzyć w jego decyzję.

Więcej ciekawych tekstów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 144

Mężczyzna odrzucił kandydatkę przez doczepiane włosy. Później tego żałował

Młody sprzedawca telefonów komórkowych podczas przedstawiania się, stwierdził, że szuka zabawnej dziewczyny, która byłaby gotowa z nim przeżyć wiele przygód. Powiedział także, że do udziału w "Magii nagości" skłoniła go chęć zobaczenia "prawdziwego oblicza kobiet".

Chwilę później, gdy zaczęto pokazywać uczestniczki w kapsułach, Matthew od razu zwrócił uwagę na dziewczynę w niebieskiej kabinie. Swój wybór argumentował tym, że wygląda na pewną siebie i przybrała słodką pozę. Spodobały mu się także jej pośladki. Jednakże później, gdy zobaczył ją w pełnej krasie, diametralnie zmienił zdanie na jej temat:

Nie poradzę sobie z doczepionymi włosami

'Magia nagości' screen'Magia nagości' screen Fot. Player.pl

Anna Richardson była bardzo zaskoczona jego decyzją. Powiedziała do mężczyzny, że przecież doczepiane włosy można w każdej chwili ściągnąć. Młoda Celestine w rozmowie po programie stwierdziła, że przedłużenia zrobiła, ponieważ mężczyźni wolą długie włosy:

Szkoda. Wykończyły mnie przedłużenia. Facetom podobają się kobiety z długimi włosami, dlatego je zrobiłam. Najgorsze, że wcale tego nie potrzebowałam

Później kobieta zdjęła doczepy na wizji i pokazała swoje prawdziwe włosy. Wszystko to zobaczył Matthew, stwierdził, że żałuje dyskwalifikacji Celestiene. Najprawdopodniej działał pod wpływem emocji i nie pomyślał, że nie powinien szufladkować uczestniczki ze względu na to.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: