Nowa para prezenterów w "Pytaniu na Śniadanie". Duet już raz prowadził program

"Pytanie na Śniadanie" przygotowało niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. Podczas święta wszystkich pań, twórcy programu postanowili dać wolne prezenterkom. Dzisiejszy odcinek poprowadził męski duet. To nie pierwsza taka sytuacja w śniadaniowym show.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowa para prowadzących poprowadziła dzisiejsze "Pytanie na Śniadanie". Zmiana dotyczy Dnia Kobiet. W programie nie zobaczyliśmy znanych prezenterek, które mogły cieszyć się urlopem. Zastąpili je Łukasz Nowicki i Tomasz Wolny

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka gorzko o "Pytaniu na śniadanie". "Te pięć lat było naprawdę trudne". Furtka ponoć otwarta
 

Nowa para prowadzących w "Pytaniu na Śniadanie". To nie duet Cichopek - Kurzajewski

"Pytanie na Śniadanie" jest zwykle prowadzone przez damsko-męski duet prezenterów. W dzisiejszym wydaniu programu nie zobaczyliśmy jednak ani Idy Nowakowskiej, ani Małgorzaty Opczowskiej. Wszystko z powodu Dnia Kobiet. Miejsce pań zajęli Tomasz Wolny i Łukasz Nowicki. O zmianie informowano już we wtorek na profilach społecznościowych programu.

Wydanie "Pytania na Śniadanie" z ósmego marca skupiało się przede wszystkim na kobietach. W programie udział wzięły m.in. Maja Hyży i Sandra Kubicka. Gwiazdy rozmawiały z prowadzącymi na temat "sztuki godzenia się w związku". 

Zmiany w obsadzie prowadzących docenili fani programu. W komentarzach pod postami z informacją o tej nietypowej roszadzie można znaleźć wiele pozytywnych opinii. 

Prosimy częściej taki duet
Taki duet prowadzących to prezent dla każdej kobiety!
Super skład na dzisiejszy dzień, milo oglądać
 

To nie pierwsza taka sytuacja w programie. Męsko-męski duet już kiedyś prowadził program

Nietypowy duet już kiedyś prowadził wspólnie program. W zeszłorocznym wydaniu panowie połączyli siły i kierował jednym z odcinków śniadaniówki. Na wizji nie zabrakło żartów z "podwyższonego poziomu testosteronu" i innych drobnych złośliwości na linii Tomasz Wolny - Łukasz Nowicki. W dzisiejszym programie prowadzący również zaprezentowali się z pozytywnej strony, co nie uszło uwadzę widzów.

Dziś jesteście wyjątkowi. Wesoło i radośnie od rana
 
Więcej o: