Nowa para prezenterów w "Pytaniu na Śniadanie". Duet już raz prowadził program

"Pytanie na Śniadanie" przygotowało niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. Podczas święta wszystkich pań, twórcy programu postanowili dać wolne prezenterkom. Dzisiejszy odcinek poprowadził męski duet. To nie pierwsza taka sytuacja w śniadaniowym show.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nowa para prowadzących poprowadziła dzisiejsze "Pytanie na Śniadanie". Zmiana dotyczy Dnia Kobiet. W programie nie zobaczyliśmy znanych prezenterek, które mogły cieszyć się urlopem. Zastąpili je Łukasz Nowicki i Tomasz Wolny

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka gorzko o "Pytaniu na śniadanie". "Te pięć lat było naprawdę trudne". Furtka ponoć otwarta

'Pytanie na śniadanie' Prowadzący "Pytanie na śniadanie" wdał się w sprzeczkę z gośćmi programu

 

Nowa para prowadzących w "Pytaniu na Śniadanie". To nie duet Cichopek - Kurzajewski

"Pytanie na Śniadanie" jest zwykle prowadzone przez damsko-męski duet prezenterów. W dzisiejszym wydaniu programu nie zobaczyliśmy jednak ani Idy Nowakowskiej, ani Małgorzaty Opczowskiej. Wszystko z powodu Dnia Kobiet. Miejsce pań zajęli Tomasz Wolny i Łukasz Nowicki. O zmianie informowano już we wtorek na profilach społecznościowych programu.

Wydanie "Pytania na Śniadanie" z ósmego marca skupiało się przede wszystkim na kobietach. W programie udział wzięły m.in. Maja Hyży i Sandra Kubicka. Gwiazdy rozmawiały z prowadzącymi na temat "sztuki godzenia się w związku". 

Zmiany w obsadzie prowadzących docenili fani programu. W komentarzach pod postami z informacją o tej nietypowej roszadzie można znaleźć wiele pozytywnych opinii. 

Prosimy częściej taki duet
Taki duet prowadzących to prezent dla każdej kobiety!
Super skład na dzisiejszy dzień, milo oglądać
 

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora w programie 'Pytanie na śniadanie' "Pytanie na śniadanie". Prowadząca zaliczyła wpadkę na wizji

To nie pierwsza taka sytuacja w programie. Męsko-męski duet już kiedyś prowadził program

Nietypowy duet już kiedyś prowadził wspólnie program. W zeszłorocznym wydaniu panowie połączyli siły i kierował jednym z odcinków śniadaniówki. Na wizji nie zabrakło żartów z "podwyższonego poziomu testosteronu" i innych drobnych złośliwości na linii Tomasz Wolny - Łukasz Nowicki. W dzisiejszym programie prowadzący również zaprezentowali się z pozytywnej strony, co nie uszło uwadzę widzów.

Dziś jesteście wyjątkowi. Wesoło i radośnie od rana
 
Więcej o: