"Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutowała jako pogodynka. "Gorzów trochę płacze"

Ponad 8 miesięcy temu Małgorzata Rozenek-Majdan zadebiutowała na antenie jako prowadząca poranny program "Dzień Dobry TVN". Teraz prezenterka miała okazję sprawdzić się w roli pogodynki.

Małgorzata Rozenek-Majdan już nie raz udowodniła, że nie boi się wyzwań. We wtorkowym wydaniu programu "Dzień Dobry TVN" (7 marca 2023 roku) prezenterka miała okazję po raz pierwszy wystąpić przed kamerami w roli pogodynki

Zobacz wideo "Niezwykłe miejsce, niezwykłe przeżycie". Małgorzata Rozenek zachwycona obozem Anny Lewandowskiej

Nieoczekiwana zamiana w "Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek-Majdan w roli pogodynki

Małgorzata Rozenek-Majdan jest związana ze stacją TVN od ponad dekady. Prezenterka ma na swoim koncie liczne programy rozrywkowe, m.in. cieszące się dużą popularnością show "Perfekcyjna pani domu" czy uwielbiany przez widzów "Projekt Lady". W sierpniu 2022 roku spełniła jedno ze swoich zawodowych marzeń i została współprowadzącą "Dzień Dobry TVN". W śniadaniówce występuje u boku Krzysztofa Skórzyńskiego. Teraz gwiazda postanowiła sprawdzić się w nowej roli.

Tego w "Dzień Dobry TVN" jeszcze nie było. Małgorzata Rozenek-Majdan zapowiedziała prognozę pogody

Pod koniec wtorkowego wydania śniadaniówki było nieco chaotycznie. Niespodziewanie studio opuścił Bartek Jędrzejak, a jego miejsce zajęli Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Prowadzący wykorzystali czas antenowy, by zapowiedzieć prognozę pogody. — Czasem nic się nie dzieje zgodnie z planem, ale takie momenty lubimy w telewizji. To jest najlepszy dowód, że jest to telewizja na żywo — wytłumaczył zamieszanie prowadzący, po czym Rozenek rozpoczęła swoje wystąpienie. — Gorzów Wielkopolski trochę płacze. Jest deszczowo, jest mgliście i nie zapowiada się, żeby było lepiej — mówiła prezenterka. Z kolei Skórzyński wtrącił, że dla odmiany na Dolnym Śląsku będzie nieco pogodniej niż w pozostałych regionach kraju. Wtedy prowadząca próbowała wskazać wspomniane województwo, lecz długo błądziła dłonią po mapie. Ostatecznie z pomocą kolegi udało jej się wskazać Wrocław. — To była moja pierwsza prognoza pogody w życiu — powiedziała na koniec podekscytowana Rozenek-Majdan.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: