Uczestniczka "Magii nagości" odtworzyła kultową scenę z "Titanica" z nagim kandydatem. Było gorąco!

W jednym z odcinków brytyjskiej "Magii nagości" wystąpiła fanka "Titanica" Jamesa Camerona. Przyszła do programu, aby znaleźć chłopaka, który będzie ją traktował jak filmowy Jack Dawson. W pewnym momencie prowadząca zaproponowała, aby odtworzyła kultową scenę z filmu z nagim kandydatem. Uczestniczce ten pomysł się bardzo spodobał!

"Magia nagości" to jeden z najpopularniejszych formatów telewizyjnych na świecie. Program doczekał się wiele edycji, a brytyjska wersja, która powstała jako pierwsza jest emitowana od 2016 roku. To randkowe show całkowicie odeszło od schematów, które do tej pory znaliśmy z telewizji. Uczestnicy wybierają kandydatów na potencjalnych partnerów i partnerki na podstawie wyglądu ich nagich ciał.

Więcej ciekawych tekstów ze świata telewizji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 144

Uczestniczka "Magii nagości" jest fanką Titanica. Odtworzyła kultową scenę z nagim kandydatem

W jednym z odcinków miłości szukała niespełniona artystka Michelle. Przedstawiła się jako fanka "Titanica" i stanowczo zaznaczyła, że pragnie zaznać tak płomiennego uczucia, jakiego mogli doświadczyć bohaterowie tego filmu:

Jestem romantyczką. Uwielbiam »Titanica«. Zakochałam się w Leo, marzę o nim. To idealna historia miłosna. Zaufanie, miłość, romans, pożądanie. Chcę kogoś, z kim zaiskrzy. Zapraszam Leo

Lektorka programu zdążyła nadmienić, że producenci programu próbowali ściągnąć Leonardo DiCaprio do wzięcia udziału w "Magii nagości", ale pomimo wielu prób aktor nie zgodził się na to. Ponadto jego agenci stanowczo zaznaczyli, aby więcej się w tej sprawie nie kontaktować:

Po dosadnym mailu od agenta i groźbie podjęcia kroków prawnych nie zdołaliśmy ściągnąć Leo. Pozostało zadowolić się tą szóstką – podsumowała lektorka

Gdy oczom Michelle ukazały się nagie ciała "dublerów Leo", kobieta razem z prowadzącą zaczęła dyskutować na temat ich przyrodzenia. Szczególną uwagę przykuł tzw. "książę Albert", którego mianem określa się penisa z kolczykiem w kształcie pierścienia lub podkowy. To określenie związane jest z miejską legendą według której: "książę Wielkiej Brytanii i Irlandii Albert, wynalazł kolczyk, aby ułatwić chowanie swego dużego penisa w ciasnych spodniach" – możemy przeczytać na stronie encyklopedia.edu.pl.

Po chwili dyskusji Anna Richardson zaproponowała kobiecie, aby odtworzyła z jednym z kandydatów kultową scenę z "Titanica", w której Rose się wychyla, a Leo ją obejmuje. Wszystko po to, aby łatwiej było jej podjąć decyzję w wyborze.

Michelle nie spodziewała się takiego pomysłu, ale bardzo szybko podeszła do niego z entuzjazmem. Zdecydowała się dokonać tego z uczestnikiem w pomarańczowej kapsule, który tak starannie wcielił się w rolę Jacka, że nie omieszkał poocierać się o uczestniczkę. Całe szczęście kobieta wyglądała na bardzo zadowoloną. Zobaczcie, jak wyglądał ten fragment w programie:

'Magia nagości''Magia nagości' fot. Player.pl

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: