James Corden wyśmiał "najgorsze muzeum w Polsce". "Wygląda, jakby wjechała mu faza"

Polskie muzeum podbija internet. Atrakcja znajdująca się w Krakowie pojawiła się nawet w "The Late Late Show with James Corden". Niestety nie jest to raczej powód do radości.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Krakowskie muzeum hitem sieci? Niestety, nie w pozytywnym sensie. Atrakcja, jaką są figury woskowe znanych osób, została nazwana "najgorszą w Polsce". Wyśmiał ją też James Corden, który nie powstrzymywał niewybrednych żartów.

Zobacz wideo Najlepsze polskie talk-show, które pamiętamy z lat 90. [Popkultura]

Polskie muzeum figur woskowych podbija internet. "Chyba robili je z pamięci"

Wideo przedstawiające eksponaty z krakowskiego muzeum figur woskowych robi prawdziwą furorę. Niestety, użytkownicy TikToka nie pieją z zachwytu, a z zażenowania. Postaciom, które znajdziemy na wystawie, dużo brakuje do ich rzeczywistych odpowiedników. Jedynym wyjątkiem jest Mike Tyson, jednak i na jego temat pojawiło się wiele żartów.

Chyba zużyli na niego cały budżet
Czy jesteśmy pewni, że to po prostu nie jest prawdziwy Tyson ukrywający się pośród figur?

Największe poruszenie wywołały jednak figury księcia Williama i księżnej Kate. Użytkownicy platformy skupili się na ich nienaturalnej mimice oraz dziwnemu kolorze skóry. Post stał się na tyle popularny, że pojawił się nawet w talk-show prowadzonym przez Jamesa Cordena. Brytyjczyk nie omieszkał zażartować z figur członków rodziny królewskiej.

 

James Corden obśmiewa polską atrakcję. "Wygląda, jakby właśnie wjechała mu faza"

Prowadzący programu zacytował użytkowniczkę, która podzieliła się nagraniem na TikToku i nazwał atrakcję "najgorszym muzeum figur woskowych w Polsce". Następnie pokazał zdjęcia księcia i księżnej Walii obok ich krakowskich odpowiedników. - William ma wyraz twarzy, jakby wszedł przez pomyłkę do pokoju Księcia Andrzeja - zażartował komik - Wygląda, jakby właśnie "wjechała mu faza" - kontynuował prowadzący.

 

W komentarzach pod fragmentem nagrania możemy znaleźć wiele opinii naszych rodaków. Niektórzy kontynuują żarty, a inni po prostu wstydzą się za jakość krakowskiej atrakcji.

Przepraszamy - we are sorry
Mój kraj taki piękny
W końcu nie jesteśmy znani z rekordowej liczby pijaków. Mamy najgorsze muzeum figur woskowych na świecie. Do boju Polsko!
Mamy najgorsze muzeum i najgorszy rząd.
 
Więcej o: