Top seriale Netflix w Polsce. Co oglądamy najchętniej? Podium zaskakuje

Lista "top seriale Netflix" w Polsce mogła dziś zaskoczyć. 15 marca na pierwszym miejscu znalazł się... koreański dramat. Jakie produkcje zajęły najwyższe miejsca w tym rankingu? Poznaj najchętniej oglądane dzieła dostępne na platformie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jakie produkcje znalazły się 15 marca 2023 na podium Netfliksa? Pierwsze pięć pozycji to prawdziwe perełki z popularnej platformy streamingowej. Niektóre mogą zaskoczyć. 

Zobacz wideo "Dzisiaj śpisz ze mną" - Maciej Musiał w przepełnionej romansem ekranizacji powieści [ZWIASTUN]

Najlepsze seriale Netflix - 15.03.2023. W czołówce dramat, thriller i dokument

Na pierwszym miejscu jest koreański dramat "Chwała". Produkcja opowiada historię kobiety, która przez długi czas była torturowana przez rówieśników ze szkoły. Po latach opracowuje szczegółowy plan zemsty, aby oprawcy zapłacili jej za wyrządzone jej krzywdy. 

Wraz z premierą czwartego sezonu "Ty" serial wskoczył na drugie miejsce najchętniej oglądanych produkcji w naszym kraju. Thriller, w którym miłość idzie krok w krok z obsesją, po raz kolejny zachwycił widzów. Serial, w którym główny bohater z zauroczonego bibliotekarza przemienia się w prawdziwy czarny charakter to pozycja, którą z pewnością warto zobaczyć.

Kolejne miejsce przypadło dokumentowi o jednej z największych zagadek lotniczych w XXI wieku. "MH370 Samolot, który zniknął" skupia się na tajemniczym zaginięciu maszyny z 239 osobami na pokładzie. Produkcja opisuje trzy najbardziej prawdopodobne teorie wyjaśniające tajemnicę feralnego lotu

Dramat napędzany uczuciem i survivalowe reality show. Te produkcje zamykają listę "top seriali Netflix"

Na czwartym miejscu w dzisiejszym rankingu znajdziemy "Sex/Life". Serial, którego pierwszy sezon pojawił się na platformie streamingowej w czerwcu zeszłego roku, doczekał się kontynuacji. Główna bohaterka, która na co dzień jest matką i żoną z przedmieść, spisuje pełne uniesień historie ze swojej przeszłości. Wszystko się zmienia, gdy dziennik kobiety znajduje jej mąż. Drugi sezon przedstawia życie bohaterki podczas separacji i po decyzji o rozstaniu z mężem. 

Ostatnie miejsce na liście top 5 najpopularniejszych seriali Netfliksa zajmuje survivalowe reality show "Outalast: Razem po wygraną". Szesnastu uczestników będzie musiało stanąć oko w oko z alaskańską dziczą. Aby przetrwać grupa, samotników jest zmuszona współpracować. Produkcja pokazuje nie tylko zdolności adaptacyjne człowieka, ale także obrazuje zmiany, jakie następują w jego psychice, gdy za wszelką cenę stara się przetrwać.

Więcej o: