"Love Island". Mocne słowa Dody w nowym odcinku. "Nie odpychaj jej jak g**no"

W ostatnim odcinku "Love Island. Wyspa miłości" pojawiła się niespodziewana gościni. Doda dała koncert przed członkami programu. Jak się okazuje, artystka odegra ważną rolę w kolejnym odcinku show. W zapowiedzi najnowszego epizodu gwiazda nie ma zamiaru gryźć się w język w rozmowie z uczestnikami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Występ Dody w "Love Island" był kompletnym zaskoczeniem zarówno dla uczestników, jak i fanów programu. Z zapowiedzi kolejnego odcinka dowiadujemy się, że artystka zostanie w programie na dłużej. W najnowszym epizodzie reality show, gwiazda ostro potraktuje Islanderów.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi o "Love Island", "Love never lies" i Mai Bohosiewicz

DLOKR Wpadka TVN podczas transmisji skoków narciarskich. "Zarabiać trzeba"

Doda zaskoczyła wszystkich koncertem. To nie koniec niespodzianek

W ostatnim odcinku "Love Island" niespodziewany udział Dody zrobił prawdziwą furorę. Uczestnicy oraz widzowie kompletnie nie spodziewali się imprezy w rytm największych hitów artystki. Okazuje się jednak, że świetny nastrój zniknie już w kolejnym odcinku. W zapowiedzi nowego epizodu Doda zapowiedziała wiele zmian. - Nie będzie zwyczajnie i normalnie - stwierdziła. 

W zwiastunie kolejnego odcinka można usłyszeć ostre słowa skierowane do uczestników. Gwiazda bez wahania rzucała takimi kwestiami jak "Plujesz jadem na prawo i lewo", "To, co robisz, jest toksyczne", czy "Nie jesteś od ustalania tutaj zasad". Nie bała się także wytykać poszczególnych zachowań członków programu. - Jak Olka wyciąga do ciebie rękę, to nie odpychaj jej jak g**no - grzmiała piosenkarka. 

Doda zdradza, do której drużyny 'The Voice of Poland' chciałaby dołączyć "The Voice of Poland". Doda zdradza, którego trenera by wybrała

Widzowie nie mogą doczekać się nowego odcinku. Spekulują nad losami uczestników w komentarzach

Doda i "Love Island" wydaje się połączeniem idealnym. Potwierdzają to m.in. komentarze fanów show. Wielu widzów spekuluje także nad przyszłością uczestników i uczestniczek w programie. Według nich niektóre dziewczyny mogą pożegnać się z wyspą już w przyszłym odcinku.

Jutro będzie taka oglądalność, jakiej w historii 'Love Island' jeszcze nie było
Alicja zda sobie sprawę, że szanse na wygraną spadły praktycznie do zera
Może Alicja wyszła bo usłyszała "Masz 30 min na spakowanie się" w końcu było głosowanie
Alicja z Julią wypad, a przy okazji powinny wejść dwie nowe dziewczyny
 
Więcej o: