Nowa prowadząca program TVP Info zaliczyła wpadkę na wizji. Zapomniała, kim są jej goście. "Ojojoj"

W telewizji często mają miejsce zabawne wpadki, które nie umykają uwadze widzów. Jedna z nich wydarzyła się w nowym programie publicystycznym TVP Info. Zestresowana prowadząca miała trudności z przedstawieniem zaproszonych do studia gości. W emocjach zapomniała, że trwa emisja na żywo.

Programy emitowane na żywo nie mają szczegółowo zaplanowanego scenariusza. Z tego powodu nierzadko dochodzi do nieprzewidzianych sytuacji, a te z kolei nie umykają czujnej uwadze widzów. W tej kategorii prym wiedzie TVP Info. Tym razem do zabawnej sytuacji doszło w nowym programie publicystycznym prowadzonym przez Małgorzatę Raczyńską-Weinsberg.

Zabawna wpadka w TVP Info. Prowadząca zapomniała, że jest na wizji

Na antenie TVP Info zadebiutował nowy program publicystyczny "Gdzie jest Pan Cogito?", w którym rolę prowadzącej objęła Małgorzata Raczyńska-Weinsberg. Mimo wieloletniego stażu zawodowego, dziennikarka ma znikome doświadczenie na wizji, co da się zauważyć podczas emisji. W jednym z ostatnich odcinków prezenterka zaliczyła niemałą wpadkę. Nie tylko zapomniała kto jest jej rozmówcą, ale również zupełnie zignorowała fakt, że program nadawany jest na żywo. Nagranie trafiło do sieci i stało się hitem wśród internautów.

Zobacz wideo Wpadka podczas egzaminu do szkoły filmowej. Dagmara Bryzek miała zaśpiewać piosenkę ludową, a zaśpiewała utwór Kayah i Bregovicia

Wpadka trafiła do sieci. Internauci nie kryją rozbawienia

Zapowiadając wywiad, który miał obyć się na wizji, Małgorzata Raczyńska-Weinsberg zapomniała kogo zaproszono do studia. — O tym właśnie porozmawiam z moimi zacnymi gośćmi. A są z nami panowie dr Ka… Ojojoj — powiedziała zdezorientowana prowadząca, czekając, aż wydawcy podpowiedzą jej nazwiska gości. Po chwili wyraźnie zakłopotana dziennikarka ponownie się odezwała. – Od początku, tak? – brzmiało jej pytanie ewidentnie skierowane do osób z produkcji. Fragment wpadki został opublikowany na Twitterze i z miejsca stał się hitem wśród internautów.

Kiedy lecisz 'na żywo', ale zapominasz, że lecisz 'na żywo'
Co to za mistrzyni dziennikarstwa?

— pisali widzowie.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: