Kuba Wojewódzki mówi wprost o odejściu z "Mam talent". Wbił szpilę Chylińskiej i Foremniak

Kuba Wojewódzki zrezygnował z roli jurora w programie "Mam Talent" prawie 13 lat temu. Teraz wyznał, że zanim przekazał tę decyzję producentom, poinformował o niej swoje współprowadzące, Agnieszkę Chylińską i Małgorzatę Foremniak. Showman zdradził, jaka była ich reakcja i przyznał, że zawiódł się na koleżankach.

Po 13 latach od rezygnacji z roli jurora w "Mam Talent", Kuba Wojewódzki opowiedział o kulisach zakończenia współpracy z produkcją. Wyjawił, że decyzję przekazał najpierw koleżankom, które wraz z nim zasiadały przy jurorskim stole. Niestety, wbrew wcześniejszym deklaracjom, gdy showman odszedł z talent show, panie nie podążyły jego śladem.

Piotr Gąsowski opowiedział o lojalności w branży. Zdradził czemu odszedł z talent show Polsatu

Na kanapie Kuby Wojewódzkiego w jego popularnym talk-show emitowanym na antenie stacji TVN zasiadł Piotr Gąsowski. Dziennikarz poruszył w rozmowie z aktorem spektrum różnych tematów. Zapytał m.in. o jego odejście z kultowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", które było aktem solidarności ze zwolnioną koleżanką po fachu, Katarzyną Skrzynecką. — Ja jestem taki lojalny! Za co? Za miłość do Kaśki. Już drugi raz była taka sytuacja. I powiedziałem, że nie chcę drugi raz do tego dopuścić, żeby zabierano mi Kasię — wyznał Gąsowski.

Zobacz wideo Ida Nowakowska o relacji z Egurrolą: Nie będę mówiła takich głupot

"Mam Talent". Kuba Wojewódzki zawiedziony zachowaniem Chylińskiej i Foremniak. Dlaczego?

Słowa rozmówcy dały do myślenia Wojewódzkiemu, który zdecydował się otworzyć na sytuację sprzed prawie 13 lat. Stwierdził, że w show-biznesie nie można liczyć na lojalność. Wyznał, że gdy podjął decyzję o rezygnacji z roli jurora w popularnym programie "Mam Talent" najpierw poinformował o niej Foremniak i Chylińską. Reakcja była taka, jakiej się spodziewał, lecz niestety ostatecznie żadna z pań nie dotrzymała słowa. — Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z "Mam talent", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą!". A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność — powiedział showman.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: