Oscarowy hit "ukryty" przed polskimi widzami. Żeby go obejrzeć, wystarczy jedna zmiana

Netflix ma w swojej ofercie szeroką ofertę filmów nagrodzonych Oscarami. Jeden z nich jest "ukryty" przed polskimi użytkownikami. W jaki sposób obejrzeć "RRR" na znanej platformie?

Nominowane do Oscarów produkcje zwykle bardzo szybko zyskują na popularności. Przed i po wręczeniu prestiżowych nagród widzowie znacznie chętniej sięgają po wyróżnione tytuły w dużej mierze za pośrednictwem streamingu.

Oscarowy przebój Netfliksa ukryty przed widzami

Zobacz wideo "RRR" - opowieść o heroicznej walce niepodległościowej [ZWIASTUN]

Jednym z laureatów tegorocznych Oscarów jest indyjski film akcji "RRR". Przeszło trzygodzinna produkcja opowiada fikcyjną historię dwóch legendarnych rewolucjonistów, którzy podjęli walkę o niepodległość swojej ojczyzny. Twórcy zostali wyróżnieni przez Akademię za piosenkę "Naatu Naatu", która pokonała na gali między innymi "Lift Me Up" Rihanny czy "Hold My Hand" Lady Gagi.

Making a MurdererNetflix wygrał starcie z policjantem. Sędzia: Tak nisko jeszcze nie upadliśmy

Film od zeszłego roku bije rekordy popularności. Stał się przebojem nie tylko w Indiach. W Stanach Zjednoczonych jest to jedna z najpopularniejszych bollywoodzkich produkcji wszech czasów. W Polsce dyskusje  o "RRR" słyszy się znacznie rzadziej. Przyczyną może być utrudniony dostęp do filmu na Netfliksie.

Polscy użytkownicy, chcąc zapoznać się z indyjskim tytułem, mogą napotkać problemy. Po wpisaniu w wyszukiwarkę serwisu "RRR" film się nie pojawia. Platforma proponuje za to obrazy "powiązane" z wyszukiwanym.

NetflixNetflix netflix.com / zrzut z ekranu

Sytuacji jednak łatwo zaradzić. Wystarczy zmienić ustawienia konta. Polscy użytkownicy po przełączeniu języka na niemiecki lub angielski również bez problemu obejrzą "RRR" za pośrednictwem serwisu. Niestety z opcji nie skorzystają wszyscy użytkownicy Netfliksa, ponieważ po przełączeniu języka, film można obejrzeć wyłącznie w wersji oryginalnej, z niemieckimi i angielskimi napisami.

NetflixNetflix netflix.com / zrzut z ekranu

"RRR" poza Oscarem ma na koncie również Złoty Glob za najlepszą piosenkę, Saturna za najlepszy film zagraniczny oraz Critics' Choice za najlepszą piosenkę i film zagraniczny. Łącznie produkcja od premiery otrzymała przeszło 30 nominacji do światowych nagród.

Kadr z serialu 'Chwała'Top seriale Netflix w Polsce. Co oglądamy najchętniej? Podium zaskakuje

Więcej o: