Opublikują dodatkowy odcinek "The Last of Us". Wiemy, kiedy polska premiera na HBO

Pierwszy sezon "The Last of Us" zakończył się po dziewięciu odcinkach. Jednak twórcy przygotowali dla fanów serialu niespodziankę. Na HBO trafi dodatkowy epizod opowiadający o produkcji.

"The Last of Us" podbił serca widzów HBO. Serial swoją oglądalnością przebił wyniki niedawnego hitu serwisu - prequela "Gry o tron". Produkcja jeszcze przed oficjalną premierą zbierała pozytywne recenzje od krytyków, w których została okrzyknięta najlepszą adaptacją gry wszech czasów.

Zobacz wideo Przez 20 lat grał w najpopularniejszych serialach. Jego kariera wybuchła dzięki wąsom

The Last of Us. Twórcy przygotowali specjalny odcinek serialu

Po dziewięciu odcinkach widzowie musieli pożegnać się z postapokaliptyczną rzeczywistością pełną zainfekowanych, w której o przeżycie walczy serialowy duet Joel (Pedro Pascal) i Ellie (Bella Ramsey). Jednak to rozstanie nie na długo - twórcy zapowiedzieli, że produkcja doczeka się wkrótce co najmniej dwóch kolejnych sezonów.

Dla niecierpliwych HBO Max przygotowało niespodziankę. W serwisie będziemy mogli obejrzeć dodatkowy odcinek dedykowany fanom "The Last of Us", jednak tym razem nie poznamy dalszego rozwoju fabuły ani nowych postaci.

"Na planie serialu "The Last of Us" jak wskazuje tytuł, zdradzi widzom kulisy powstawania produkcji. Z odcinka dowiemy się, dlaczego twórcy zdecydowali się na niektóre decyzje, narażając się na oczywistą krytykę. Poznamy tajniki prac nad efektami specjalnymi oraz procesu charakteryzacji, który w przypadku zarażonych robi duże wrażenie.

The Last of Us. Kiedy i gdzie oglądać?

Od efektów specjalnych i scen kaskaderskich, aż do procesu charakteryzacji Klikaczy - zobacz, jak powstawał #TheLastOfUs - zapowiada odcinek HBO.

Na ekranie w specjalnym materiale pojawi się również obsada serialu. Dzięki temu ponownie widzowie będą mogli spotkać się z bohaterami produkcji, którzy, tym razem w całkowicie bezpiecznych warunkach, opowiedzą, jak z ich perspektywy wyglądało tworzenie serialowego hitu.

 

Dodatkowy odcinek "The Last of Us" trafi do polskiego streamingu już w poniedziałek 27 marca o 18:00.

Więcej o: