Miała 9 lat, gdy wystąpiła w "The Voice Kids". Po 4 latach wróciła, by "utrzeć nosa hejterom"

W ostatnim odcinku "The Voice Kids" pojawiła się znana twarz. Aurelia Radecka brała udział w drugiej edycji programu i teraz, po czterech latach, ponownie wzięła udział w talent show. Przed występem w krótkiej rozmowie z Tomaszem Kammelem zdradziła, że przed laty musiała mierzyć się z falą hejtu.

"The Voice Kids" na antenie TVP2 emitowany jest od 2018 roku. Od drugiego sezonu na fotelach jurorskich zasiadają Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Dzięki udziałowi w programie na scenie muzycznej zaistniały Roksana Węgiel, Wiki Gabor, AniKa Dąbrowska czy Sara James. W tym roku możemy oglądać już szóstą edycję show, a w najnowszym odcinku pojawiła się twarz znana z jednej z poprzednich edycji.

Więcej podobnych historii przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Miała 9 lat, gdy zadebiutowała w "The Voice Kids". Po udziale musiała mierzyć się z hejtem

Gdy po raz pierwszy pojawiła się w drugiej edycji "The Voice Kids", miała 9 lat. Została podopieczną Dawida Kwiatkowskiego i choć nie dotarła do finału, widzowie dobrze zapamiętali uroczą blondynkę z wiankiem na głowie. Po czterech latach Aurelia Radecka postanowiła powrócić do programu. Przed występem na rozmowę zaprosił ją Tomasz Kammel. To właśnie wtedy przyznała, że po udziale w drugiej edycji spadła na nią fala hejtu ze strony rówieśników. Dochodziło nawet do przemocy.

Tomasz Kammel nie mógł uwierzyć i dopytywał, czy powodem była zazdrość. Aurelia wyznała, że prawdopodobnie tak. – Po "The Voice Kids" to wszystko urosło, ludzie zaczęli jeszcze bardziej mi dopiekać. Czasami nawet mi coś robili cieleśnie, jeden chłopak złamał mi rękę. To nie było fajne. Stwierdziłam, że będę teraz o tym rozmawiać – przyznała. Dziewczynka postanowiła napisać o tym piosenkę. "Do gwiazd" mówi o doświadczeniach Aurelii, ale też o drodze do sławy. – Przykre, że takie coś w ogóle miało miejsce – zdradziła i dodała – Chciałabym utrzeć nosa hejterom. Chcę to mówić głośno.

 

Po czterech latach powróciła do "The Voice Kids". Zaskoczyła jurorów

W programie postanowiła zaśpiewać piosenkę "Save your tears" The Weeknd. Jurorzy byli pod wrażeniem jej wokalu. W końcu odwrócili się wszyscy, a Dawid Kwiatkowski, gdy tylko zobaczył Aurelię, od razu ją rozpoznał. – Czy twoje imię zaczyna się na A? – spytał. – Nie wierzę w to, co widzę, nie mogę w to uwierzyć – dodał. Zdziwieni Cleo, Tomson i Baron zaczęli dopytywać, czy się znają. – Sąsiadka? – spytała Cleo. Dawid wyjaśnił, że znają się z tego programu, a Aurelia była w jego drużynie. Pokazał pozostałym jurorom jeden z poprzednich występów. I choć nalegał, by Aurelia ponownie dołączyła do jego drużyny, 13-latka ostatecznie wybrała Tomsona i Barona.

Zobacz wideo Niezwykle poruszająca historia 14-latka z „The Voice Kids". Rodzice go zostawili
Więcej o: