Wojewódzki oskarżył ją o brak lojalności. Chylińska: Dwulicowy i kłamliwy

Kuba Wojewódzki w swoim talk-show zarzucił Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak brak lojalności. Stwierdził, że telefonicznie poinformował je o tym, że odchodzi z "Mam talent", a one miały zadeklarować, że zrobią to samo, do czego nie doszło. Chylińska po kilku dniach odpowiedziała: Pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy.

Kuba Wojewódzki oskarżył Chylińską i Foremniak o brak lojalności w trakcie rozmowy z Piotrem Gąsowskim. Aktor tłumaczył, że odszedł z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w ramach solidarności z Katarzyną Skrzynecką, która została zwolniona przez stację. Wojewódzki, który był jurorem "Mam talent" od 2008 do 2010 roku, wtrącił: "Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z "Mam talent", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą!". A jak było później, to chyba wiemy... Ja nie wierzę w taką lojalność".

Zobacz wideo Stachursky, Wiśniewski, Kowalska, czyli najpopularniejsze covery polskiej muzyki [MOTP]

Agnieszka Chylińska do Wojewódzkiego: Idź i nie kłam więcej

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak z "Mam talent" nie zrezygnowały i do tej pory zajmują się selekcją kolejnych uczestników. Piosenkarka zdecydowała, że przedstawi swoją wersję odejścia Wojewódzkiego z popularnego talent show stacji TVN. Na swoim profilu an Facebooku napisała:

Drogi Kubo.
O Twoim odejściu z programu Mam Talent dowiedziałam się z mediów.
Ani się Chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego - zarzucając mi nielojalność - po ludzku kłamiesz.

Następnie dodała, że przez następne lata przychodziła jako gość do jego programu na jego wyraźne zaproszenie. "Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i taaak bardzo mnie lubiłeś" - zaznaczyła i dodała, że kilka dni temu Wojewódzki zadzwonił do jej agentki i zapytał, czy znowu piosenkarka zgodzi się ponownie wystąpić w jego programie.

Więcej informacji ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki w programie 'Mam Talent' Wojewódzki opowiedział o kulisach odejścia z "Mam Talent". "Nie wierzę"

Chylińska nie ukrywa, że chciała przyjść. Niemniej, kiedy dotarły do niej słuchy, że zdaniem dziennikarza zachowała się 13 lat temu nielojalnie, coś pękło:

Jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec Ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy a Tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej.

W post scriptum dodała także nieco ironicznie, że być może Wojewódzki miał wtedy "zły dzień". Post piosenkarki zebrał 18 tysięcy polubień i grubo ponad 1000 komentarzy. "Odchodzi się z twarzą, a nie obrażając wszystkich dookoła. Pani Agnieszko moc serdeczności i dziękuję za to, co Pani robi na rynku muzycznym", "Bo temu panu wydaje się, że wszystko mu wolno.... pozdrawiam serdecznie", "Aga jesteś wielka. Kuba może miał rzeczywiście zły dzień", "Agnieszka słuchaj Taty i bądź sobą" - komentują i wyrażają wsparcie słuchacze wokalistki.

 

Tymczasem Agnieszka Chylińska może cieszyć się sukcesami, które odnosi jej najnowszy album - wydany pod koniec października 2022 roku krążek "Never Ending Sorry". 1 marca donisła, że singiel "Kiedyś do Ciebie wrócę" otrzymał certyfikat podwójnie platynowej płyty, a sam teledysk do utworu nabił 25 mln wyświetleń (po ponad dwóch tygodniach to już 26 mln).

 

Następnie 3 marca piosenkarka cieszyła się, że pochodząca z tej płyty piosenka "Drań" ma na YouTubie już 2,5 mln wyświetleń. Od tego czasu licznik tylko podskoczył i pokazuje, że teledysk, w którym wystąpiła Anna Dymna, tylko na tej platformie odtworzono trzy miliony razy. "Agnieszka jest w szczytowej formie, a ten głos to ósmy cud świata", "Tak bardzo tęskniłam za klimatem starego O.N.A. Powrócił w tym utworze, po tylu latach! Prawdziwa uczta dla duszy, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona... To jest znów ta moc, bezdyskusyjnie!! Dzięki!!!!", "Hit jak ze starego dobrego O. N. A., a rify gitarowe w stylu Breakoutu - prawdziwy unikat na tle dzisiejszej muzyki! Ogólnie SZTOS" - zachwalają zadowoleni słuchacze.

Więcej o: