Rozśpiewana zakonnica po 15 latach zrzuciła habit. Przeszła szczególną metamorfozę

O Siostrze Cristinie zrobiło się głośno w 2014 roku, kiedy wzięła udział we włoskiej edycji "The Voice". Niespodziewanie kilka miesięcy temu zdecydowała się odejść z zakonu i poświęcić karierze wokalnej. Nowe piosenki nagrywa już jako Cristina Scuccia, a ostatnio zdradziła powody swojej decyzji. Dodatkowo jej wygląd zmienił się nie do poznania. Zamieniła habit na eleganckie szpilki i... kolczyka w nosie!

Dzięki programom typu talent show, wiele uzdolnionych osób zyskało szansę na sukces. Jedną z takich osób jest Cristina Scuccia, która w 2014 roku wzięła udział we włoskiej edycji "The Voice". Gdy wyszła na scenę w habicie, jurorzy byli w szoku, ale jeszcze bardziej zaskoczyło ich fenomenalne wykonanie utworu "No One" z repertuaru Alicii Keys. Siostra Cristina szturmem podbiła serca widzów i wygrała program.

Więcej ciekawych informacji ze świata muzyki znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Siostra Cristina zmieniła się nie do poznania!

Była już siostra zakonna o zrzuceniu habitu poinformowała pod koniec 2022 roku. O swojej decyzji opowiedziała w programie "Verissimo", gdzie 15 lat w zakonie określiła jako "najlepsze lata jej życia". Dodała także, że nie porzuciła wiary, a nawet teraz wierzy w Boga mocniej niż kiedykolwiek.

Siostra Cristina jest we mnie, jeśli jestem tym, kim jestem dzisiaj, to także dzięki niej

Wspomniała także, że ostatnie lata były dla niej "złożoną i trudną drogą", a pierwsze wątpliwości pojawiły się w jej głowie w trakcie pandemii oraz po śmierci jej ojca. "Poprosiłam o pomoc psychologa, bo nie mogłam pojąć, kim jestem, ale nigdy nie kwestionowałam Boga" – przyznała. Jednocześnie dała też do zrozumienia, że to nie kariera wpłynęła na jej chęć odejścia z zakonu.

Trzeba słuchać swojego serca z odwagą – zaznaczyła

Agnieszka Chylińska - fotografia ilustracyjna Chylińska rzuciła naukę w liceum. "Boże, chcę być piosenkarką, bo nie chcę pisać matury"

Teraz Cristina Scuccia wydaje muzykę pod swoim imieniem i nazwiskiem. W marcu wydała pierwszy utwór po odejściu z zakonu - "La Felicità È Una Direzione". Piosenkarka także przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie poza rozwijaniem kariery muzycznej, dorabia sobie także jako kelnerka.

Jednak najwięcej uwagi skupia jej odmieniony wygląd. Cristina Scuccia jakiś czas temu wystąpiła we włoskim programie rozrywkowym "Verissimo", gdzie zaprezentowała się w białym oversize'owym garniturze, w błyszczących szpilkach i eleganckim makijazu. Dodatkowo zdecydowała się na kolczyk w nosie, co kompletnie nie pasuje do jej dawnego wyglądu.

 

Cristina Scuccia wielokrotnie odwiedziła Polskę. W 2021 roku zaśpiewała na Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej "Jasna Strona Mocy". Natomiast w 2017 roku dała koncert na rzecz renowacji opolskiej katedry, a w 2016 roku wystąpiła we Wrocławiu w ramach Europejskiej Stolicy Kultury.

Demi Moore, Patrick Swayze i Whoopi Goldberg w filmie 'Uwierz w ducha' Przed aktorstwem pracowała w kostnicy i sekstelefonie. To nie wszystko

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: