To będzie bomba. Arnold Szwarzenneger wraca i to w serialu Netfliksa

Arnold Szwarzenneger nie tylko zagrał główną rolę w pierwszym w swojej karierze serialu - został także jednym z jego producentów wykonawczych. "FUBAR", bo tak nazywa się produkcja, zapowiada się na mieszankę tego wszystkiego, co byłemu gubernatorowi Kalifornii w filmach zawsze wychodziło doskonale, czyli kina akcji i komedii. Premiera już w maju na Netfliksie.

Czy ktoś z was jeszcze pamięta komedię sensacyjną z 1994 roku pt. "Prawdziwe kłamstwa"? Wyreżyserował ją James Cameron. Jej główny bohater Harry Tasker (w tej roli Arnold Schwarzenegger) pozornie wydawał się być poczciwym sprzedawcą komputerów. W istocie jednak wiódł podwójne życie jako pracujący pod przykrywką tajny agent. Otóż serial "FUBAR" jest utrzymany w bardzo podobnym duchu, co tamten hollywoodzki przebój.

Zobacz wideo Aktorzy z "Dom z papieru" oceniają wpływ serialu. "Wiele osób używa 'Bella Ciao' czy kostiumów, by pokazać opór wobec opresji"

"FUBAR". Pierwszy w karierze serial Arnolda Schwarzeneggera

Jak w skrócie rysuje się fabuła serialu, który pokaże Netflix? "Odkrycie rodzinnej tajemnicy skłania agenta CIA będącego o krok od emerytury do powrotu w teren w celu wykonania ostatniego zadania. Ten komediowy serial akcji opowiada o uniwersalnych relacjach rodzinnych na tle międzynarodowych rozgrywek szpiegowskich" - zapowiada krótkie streszczenie. Schwarzenegger już teraz zachwala, że "FUBAR" zarówno "spierze nam tyłki i rozbawi do łez - i to nie tylko na dwie godziny. Dostaniecie cały sezon".

Więcej informacji ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl 

Aktor opowiada - "Gdzie nie pójdę, ludzie pytają mnie, kiedy znowu nakręcę jakąś dużą komedię akcji jak <<Prawdziwe kłamstwa>>. Cóż, oto ona". Na szczęście Netflix zdradził trochę więcej szczegółów na temat produkcji. Grany przez Schwarzeneggera Luke Brunner to prawdziwy weteran CIA i jeden z najlepszych agentów terenowych w historii agencji. Przez lata pracował pod przykrywką i oczywiście starał się uchodzić za zwykłego faceta - przez pracę na pewno posypało mu się życie rodzinne. Kiedy po latach wytężonej służby jest już o krok od przejścia na emeryturę, odkrywa, że jego także już od lat w CIA pod przykrywką pracuje jego córka Emma (Monica Barbaro).

 

W obsadzie pojawili się: oczywiście Arnold Schwarzenegger i Monica Barbaro, a także Milan Carter, Gabriel Luna, Fortune Feimster, Travis Van Winkle, Fabiana Udenio, Barbara Eve Harris, Aparna Brielle, Andy Buckley i Jay Baruchel.

Showrunner i porducent wykonawczy Nick Santora opowiada:

<
Zawsze mnie fascynowało, jakim cudem on potrafi być zabawny, jednocześnie spuszczając łomot. Dlatego chciałem, żeby <> był śmieszny do rozpuku i jednocześnie oferował wstrzymującą serce akcję.

Globalna premiera już 25 maja.

Więcej o: