Przyszli do studia, rozebrali się i namiętnie całowali. Prowadzący nie wiedzieli, jak zareagować

Program randkowy transmitowany na żywo skończył się dla stacji ingerencją cenzorów. Para rozebrała się do naga i nie mogła oderwać od siebie rąk. Gospodarze musieli upomnieć uczestników show, że nie mogą publikować na antenie aktów seksualnych.

Programy randkowe, w których uczestnicy od razu pokazują się kandydatom na przyszłych partnerów nago, zyskują na popularności. Oprócz, znanej także w Polsce, "Magii nagości", istnieje również reality show "Dating Naked", które cieszy się dużym zainteresowaniem w Australii. Jednak specjalny segment radiowy Kyle & Jackie O nadawany w KIIS FM przyniósł stacji wiele kontrowersji.

Uczestnicy "Dating Naked" nie mogli oderwać od siebie rąk w programie na żywo

Gospodarze programu Kyle Sandilands and Jackie Henderson zaprosili do studia parę, która miała się przed sobą rozebrać i podzielić ze słuchaczami odczuciami, jak eksperyment wpłynął na ich uczucia wobec siebie. Sytuacja jednak wymknęła się spod kontroli prowadzących. Obecna w studiu Yasmin Scott i  Azan Turoa nie mogli oderwać od siebie rąk.

Tracy Kiss "Magia nagości". Zależało jej na dużym penisie u partnera. Trafiła do szpitala

Jak czytamy w serwisie Mirror, 24-latkowie zmienili swoją pierwszą randkę w "seks-show na żywo". Oboje bez wahania zrzucili w programie transmitowanym na żywo ubrania i zaczęli się namiętnie całować. Yasmin zachęcała nowo poznanego partnera, żeby dotykał jej piersi, a gospodarze programu czuli się coraz bardziej niezręcznie.

Starali się wybrnąć z sytuacji, pytali uczestników show, czy się polubili i co do siebie czują, jednak para była zajęta sobą. Yasmin i Azan przestali zwracać uwagę na kamery i mikrofony. Wreszcie prowadzący otrzymali informację z reżyserki, że nie wolno im transmitować w programie aktów seksualnych, co Kyle przekazał parze.

 

Po emisji programu wyszło na jaw, że Yasmin Scott jest gwiazdą porno, modelką w magazynach dla dorosłych, striptizerką i osobistą trenerką. Cenzorzy zarzucili producentom programu, że wiedzieli o zawodowych aktywnościach Scott i zaprosili ją na antenę z premedytacją, co było wysoce niewłaściwe.

Christian Bale w 'American Psycho' i Charlie z brytyjskiej 'Magii nagości' "Magia nagości". Uczestnik programu wyznał, że ma dziwaczne upodobanie

Więcej o: