Przyszła do "Idola", ale to nie jej głos był komentowany. Katy Pery pozwoliła sobie na niesmaczne żarty

25-letnia Sara Beth spróbowała swoich sił w "American Idol", jednak to nie jej głos był najszerzej komentowany. Jury nie mogło uwierzyć, że ma tyle lat i jest mamą trójki dzieci, a Katy Perry pozwoliła sobie na niestosowny żart o jej macierzyństwie. Gwiazdę zalała fala krytyki.

"American Idol" zapoczątkował w Stanach modę na reality i talent shows, a przez czas trwania wielu edycji programu wylansował światowe dziś gwiazdy takie jak Adam Lambert, który od lat występuje w formacji Queen czy Kelly Clarkson. Swoich sił w najnowszym sezonie show spróbowała niesamowicie radosna Sara Beth.

Katy Perry zawstydziła w amerykańskim "Idolu" młodą mamę. Fani są oburzeni

Aktualnie w jury amerykańskiego Idola zasiada Katy Perry. Lionel Richie i Luke Bryan. To właśnie oni mieli ocenić występ przesympatycznej wokalistki, która zaśpiewała dla nich przebój Amy Winehouse. Jednak jak zwykle w podobnych programach bywa, rudowłosa artystka najpierw musiała się przedstawić i powiedzieć kilka słów o sobie.

The Voice of Poland Zaśpiewała w "The Voice of Poland", trener od razu poznał, że coś jest nie tak

Kiedy wyznała, że ma 25 lat, jury nie mogło uwierzyć. Trudno się dziwić. Uroczy sweterek, duże niebieskie oczy schowane za okularami i szeroki uśmiech na twarzy młodej kobiety mogą zmylić. Jednak dużo większy szok przeżyły gwiazdy, kiedy Beth wyznała, że jest mamą trójki dzieci.

Katy Perry skrytykowana za uwagi wobec uczestniczki "American Idol"

Szczególnie reakcja Katy Perry była zbyt przesadzona i teatralna. Znana wokalistka wstała z krzesła, okrążyła jurorski stół i zaczęła podpierać się o niego, sugerując, że jest jej słabo. Beth rzuciła, że jeśli Perry zaraz położy się na stole, to ta zemdleje. Wówczas gwiazda zażartowała w dość nieodpowiedni sposób.

Kochanie, to ty leżałaś za dużo na stole - rzuciła Perry nawiązując do wielodzietnej rodziny Beth.
 

Wokalistkę zalała fala krytyki. Fani programu nie rozumieją skąd taka kąśliwa uwaga od kobiety, która na dodatek sama jest matką.

Jesteś winna Sarze Beth publiczne przeprosiny. Twoje zachowanie podczas castingu było okropne.
Mamy są wystarczająco zawstydzane bez takich uwag. Mamy nadzieję, że przeprosisz Sarę za komentarze i ogólną postawę.
Znęcanie się nie jest okej. Sposób, w jaki potraktowałaś tę biedną mamę, był okropny.

Również Beth wypowiedziała się na temat zajścia na swoim TikToku. Przyznała, że chociaż dalej się uśmiechała, uraziły ją uwagi gwiazdy.

To było krępujące, słyszeć coś takiego w telewizji. Bolesne i tyle. Uważam, że kobiety powinny się wspierać i podnosić na duchu inne kobiety. Zawstydzanie mam jest mega kiepskie. Wystarczająco trudno jest być mamą i kobietą - wyznała Beth.

Uczestniczka "American Idol" podziękowała za wsparcie wszystkich, którzy pokrzepili ją w komentarzach.

Uczestniczka 'The Voice' miała wypadek na scenie. Myśleli, że tylko się obiła, skończyło się na operacji Miała wypadek w "The Voice", ale występowała dalej. Wylądowała na stole operacyjnym

Więcej o: