Netflix usuwa kolejne produkcje z oferty. To ostatnia szansa, żeby je zobaczyć

Biblioteka Netfliksa składa się nie tylko z produkcji oryginalnych serwisu, ale także z seriali i filmów innych producentów. Poza nowościami, znajdziemy też tam wiele propozycji z poprzednich dekad. Jednak lista dostępnych produkcji co jakiś czas ulega zmianie i regularnie znikają z niej kolejne tytuły. Co w najbliższym czasie przestanie być dostępne w ofercie Netfliksa?

Netflix to najpopularniejszy serwis streamingowy w Polsce, do którego dostęp w naszym kraju ma ponad 12 mln użytkowników. W jego ofercie znajduje się wiele popularnych seriali, takich jak "Wednesday", "Squid Game", "The Crown", czy "Stranger Things", które są wizytówką serwisu. Jednak w ofercie znajdziemy też wiele produkcji, do których Netflix nabył prawa, aby móc je prezentować swoim subskrybentom.

Więcej ciekawych informacji ze świata streamingu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Te produkcje znikną z Netfliksa w ostatnich dniach marca

W bibliotece Netfliksa regularnie pojawiają się nowe tytuły, ale także z niej znikają. Do końca marca z oferty zniknie 11 produkcji, na których obejrzenie zostało już niewiele czasu. To ostatni moment, żeby nadrobić ewentualne zaległości. 

Najszybciej z oferty streamingowego giganta znikną dwa seriale: "Tudum 2022" i "Shtisel", które w ofercie serwisu dostępne będą jedynie do 24 marca. Następnym w kolejce jest film familijny "O psie, który wrócił do domu". Ta produkcja zniknie z oferty Netfliksa po 26 marca.

Netflix - najlepsze seriale Netflix i najlepsze seriale. Wolę oglądać filmy, ale te produkcje mnie ruszyły

Kolejne roszady w bibliotece serwisu nastąpią 30 marca. To tego dnia ostatni raz będzie można obejrzeć francuski serial kryminalny "Las", czy trzy seriale kostiumowe "Biała królowa", "Biała księżniczka" i "Hiszpańska księżniczka".

Natomiast dla fanów produkcji japońskich teraz jest ostatnia szansa na zobaczenie czterech seriali anime, które do tej pory były w ofercie Netfliksa. Takie produkcje jak: "Puella Magi Madoka Magica", "Boku no Hero Academia", "Fate/Zero" i "Cyborg 009 vs Devilman" będą dostępne jedynie do końca miesiąca. 

Pierwszy dzień nowego miesiąca to także ostatni dzień, aby zobaczyć belgijski serial "Tabula rasa". Jednosezonowa produkcja o dziewczynie chorującej na amnezję nie będzie już dłużej dostępna na Netfliksie.

'Emily w Paryżu', sezon 3 Netflix skasował Wasz ulubiony serial? Jest sposób, żeby tego nie robił

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

 

Więcej o: