Cezary Pazura wspomina "13 posterunek" i snuje refleksję o upływie czasu. "Chyba się nie starzeję?"

Cezary Pazura dzięki roli w serialu "13 posterunek" zyskał ogromną popularność. W najnowszym poście opublikowanym na Instagramie aktor wspomina kultową produkcję i snuje refleksję nad upływem lat.

W latach 90. i na początku lat 2000. grał w wielu produkcjach uważanych dziś za kultowe. "Psy", "Nic śmiesznego", "Kiler", "Sara", "Sztos", "Chłopaki nie płaczą", "Kariera Nikosia Dyzmy" - to tylko kilka przykładów. Pazura dziś kojarzony jest przede wszystkim z rolami komediowymi. Sporą popularność zyskał dzięki roli policjanta Cezarego Cezarego w serialach "13 posterunek" i "13 posterunek 2". To właśnie tę rolę niedawno wspomniał na swoim profilu na Instagramie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Najtrudniejsza scena intymna dla Cezarego Pazury? "Ta pierwsza"[Popkultura]

Cezary Pazura refleksyjnie o przyszłości. "Zastanawiam się, kiedy godnie ze sceny zejść niepokonanym"

Do dziś Cezary Pazura wystąpił w kilkudziesięciu produkcjach filmowych i telewizyjnych, wciąż otrzymuje też kolejne propozycje. Gra w teatrze, występuje w kabarecie. Jakiś czas temu aktor zastanawiał się, czy nie przejść na aktorską emeryturę. W 2022 roku opublikował na swoim kanale na YouTube film, w którym podzielił się z widzami rozważaniami dotyczącymi zakończenia kariery. Pazura przyznał, że czasem ilość obowiązków i kwestii, które musi przyswajać każdego dnia, zaczynają go przytłaczać. – Po wielu latach te słowa zaczynają się człowiekowi zlewać. [...] Ten nadmiar tych tekstów, tego sztucznego życia powoduje to, że te słowa zaczynasz po prostu mieć je w du***! Masz ich dosyć! – przyznał w filmie. – I powiem wam, że ja się zastanawiam, kiedy godnie ze sceny zejść niepokonanym – dodał.

 

'Samochodzik i Templariusze' Netflix. Powstanie nowy "Pan Samochodzik". Kto zagra główną rolę?

Aktor wspomina rolę w "13. posterunku" i snuje refleksję nad upływem lat. "Chyba się nie starzeję?"

Od jakiegoś czasu aktorowi zebrało się na wspominki. Niedawno na Instagramie opublikował zdjęcie zza kulis serialu "13 posterunek", na którym, oprócz Pazury, widoczna jest również Małgorzata Foremniak. W opisie zadał też samemu sobie pytanie.

Znowu wspominki. Chyba się nie starzeję?
 

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy fanów, którzy pocieszali aktora i z sentymentem wspominali serial.

Cezary się nie starzeje, Cezary dojrzewa.
Jak my wszyscy.
Wujek jak wino.
Jeden z moich ulubionych seriali, lubię do niego wracać.

Nie był to pierwszy raz, kiedy Cezary Pazura wspominał na Instagramie "13 posterunek". Jakiś czas temu aktor opublikował zdjęcie z "Kasią całą na biało".

 

Polski akcent w filmie 'Wszystko wszędzie naraz' "Wszystko wszędzie naraz". Fani zwrócili uwagę na polski akcent

Więcej o: