Nowa Ortega podbija Netfliksa. "Niewinna i zmysłowa, ale też niebezpieczna"

W jednym z największych przebojów Netfliksa "Wednesday" w tytułową postać wciela się Jenna Ortega. Dziewczyna w mgnieniu oka stała się bardzo popularna. Teraz w serialu platformy pojawiła się inna gwiazda o tym samym nazwisku. W hiszpańskim serialu "Na szczycie" główną rolę gra niejaka Asia Ortega, na której punkcie oszaleli widzowie z Półwyspu Iberyjskiego. Aktorka dzięki udziałowi w produkcji Netfliksa teraz także ma szansę zachwycić cały świat.

Netflix angażuje się w produkcję filmów i seriali na całym świecie. Chociaż najgłośniejsze tytuły pochodzą zazwyczaj ze Stanów Zjednoczonych, to chętnie oglądane są również produkcje z innych krajów. Jedną z amerykańskich produkcji, którą widzowie pokochali od razu jest "Wednesday" z Jenną Ortegą w roli głównej. Chociaż aktorka miała już szansę wystąpić wcześniej w serialach streamingowego giganta, takich jak: "Richie Rich", czy "Ty", to dopiero udział w serialu o przygodach najmłodszej członkini Rodziny Addamsów zapewnił jej niebywałą rozpoznawalność.

Więcej ciekawych tekstów ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Nowa Ortega podbija Netfliksa

Teraz podobnie może być z Asią Ortegą, która wystąpiła w najnowszym serialu Netfliksa produkcji hiszpańskiej "Na szczycie". Chociaż aktorka w porównaniu z Amerykanką nie miała okazji wcześniej zagrać w serialu popularnego serwisu streamingowego, to ma na swoim koncie kilka udanych ról w lokalnych produkcjach. Jedną z nich jest film "Na szczycie", którego serial jest kontynuacją. Aktorka zagrała tam drugoplanową postać, ale tak zachwyciła kinową widownię, że producenci postanowili zrobić z niej główną postać w dalszym ciągu historii.  

Aktorka ponownie wcieliła się w rolę Sole, która jest żoną przywódcy gangu i córką jednego z najbardziej wpływowych paserów w Madrycie. Akcja serialu rozpoczyna się w momencie, gdy dostaje telefon z informacją, że jej partner nie żyje. Krnąbrna kobieta rozpoczyna walkę o przetrwanie, w której za wszelką cenę nie chce wrócić wraz z małym synem pod skrzydła swojego ojca Rogelia. Sama postanawia stanąć na czele gangu, ale na swojej drodze napotka na wiele trudności i wrogów. 

 

Największą popularnością z produkcji hiszpańskich Netfliksa w naszym kraju cieszył się serial "Dom z papieru", który doczekał się pięciu sezonów. Teraz serwis przygotowuje spin-off produkcji pt. "Berlin", który opowie dalsze losy tytułowego bohatera znanego z oryginału. Inne produkcje, jak np. "Sky Rojo" nie zdobyły takiej popularności w naszym kraju, ale inaczej może być z serialem "Na szczyt", którego recenzje są dobre. Możemy przeczytać między innymi, że "»Na szczycie« wyróżnia się na tle innych tego typu realizacji Netfliksa".

Dziennikarze jednak największą uwagę skupiają na Asi Ortedze wcielającą się w główną postać. Jak napisał Juan Russo z "EscribiendoCine":

Ortega zachwyca urodą i osobowością. Gdy znika z ekranu, po chwili już za nią tęsknimy. Potrafiły być niewinna i zmysłowa, ale też niebezpieczna i bardzo męska. Stworzyła ciekawą i barwną postać w kinie gangsterskim. Na dodatek jestem przekonany, że stać ją jeszcze na znacznie więcej.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: