Nowa Ortega podbija Netfliksa. "Niewinna i zmysłowa, ale też niebezpieczna"

W jednym z największych przebojów Netfliksa "Wednesday" w tytułową postać wciela się Jenna Ortega. Dziewczyna w mgnieniu oka stała się bardzo popularna. Teraz w serialu platformy pojawiła się inna gwiazda o tym samym nazwisku. W hiszpańskim serialu "Na szczycie" główną rolę gra niejaka Asia Ortega, na której punkcie oszaleli widzowie z Półwyspu Iberyjskiego. Aktorka dzięki udziałowi w produkcji Netfliksa teraz także ma szansę zachwycić cały świat.

Netflix angażuje się w produkcję filmów i seriali na całym świecie. Chociaż najgłośniejsze tytuły pochodzą zazwyczaj ze Stanów Zjednoczonych, to chętnie oglądane są również produkcje z innych krajów. Jedną z amerykańskich produkcji, którą widzowie pokochali od razu jest "Wednesday" z Jenną Ortegą w roli głównej. Chociaż aktorka miała już szansę wystąpić wcześniej w serialach streamingowego giganta, takich jak: "Richie Rich", czy "Ty", to dopiero udział w serialu o przygodach najmłodszej członkini Rodziny Addamsów zapewnił jej niebywałą rozpoznawalność.

Więcej ciekawych tekstów ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

Nowa Ortega podbija Netfliksa

Teraz podobnie może być z Asią Ortegą, która wystąpiła w najnowszym serialu Netfliksa produkcji hiszpańskiej "Na szczycie". Chociaż aktorka w porównaniu z Amerykanką nie miała okazji wcześniej zagrać w serialu popularnego serwisu streamingowego, to ma na swoim koncie kilka udanych ról w lokalnych produkcjach. Jedną z nich jest film "Na szczycie", którego serial jest kontynuacją. Aktorka zagrała tam drugoplanową postać, ale tak zachwyciła kinową widownię, że producenci postanowili zrobić z niej główną postać w dalszym ciągu historii.  

Netflix - nowości kwiecień 2023 Nowości Netflix - kwiecień 2023. Dwie głośne polskie produkcje i Tarantino

Aktorka ponownie wcieliła się w rolę Sole, która jest żoną przywódcy gangu i córką jednego z najbardziej wpływowych paserów w Madrycie. Akcja serialu rozpoczyna się w momencie, gdy dostaje telefon z informacją, że jej partner nie żyje. Krnąbrna kobieta rozpoczyna walkę o przetrwanie, w której za wszelką cenę nie chce wrócić wraz z małym synem pod skrzydła swojego ojca Rogelia. Sama postanawia stanąć na czele gangu, ale na swojej drodze napotka na wiele trudności i wrogów. 

 

Największą popularnością z produkcji hiszpańskich Netfliksa w naszym kraju cieszył się serial "Dom z papieru", który doczekał się pięciu sezonów. Teraz serwis przygotowuje spin-off produkcji pt. "Berlin", który opowie dalsze losy tytułowego bohatera znanego z oryginału. Inne produkcje, jak np. "Sky Rojo" nie zdobyły takiej popularności w naszym kraju, ale inaczej może być z serialem "Na szczyt", którego recenzje są dobre. Możemy przeczytać między innymi, że "»Na szczycie« wyróżnia się na tle innych tego typu realizacji Netfliksa".

Program TV: 'Biała księżniczka' Netflix usuwa kolejne produkcje z oferty. To ostatnia szansa, żeby je zobaczyć

Dziennikarze jednak największą uwagę skupiają na Asi Ortedze wcielającą się w główną postać. Jak napisał Juan Russo z "EscribiendoCine":

Ortega zachwyca urodą i osobowością. Gdy znika z ekranu, po chwili już za nią tęsknimy. Potrafiły być niewinna i zmysłowa, ale też niebezpieczna i bardzo męska. Stworzyła ciekawą i barwną postać w kinie gangsterskim. Na dodatek jestem przekonany, że stać ją jeszcze na znacznie więcej.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: