Na scenę wszedł z tatą, jurorów zamurowało. Został najmłodszym zwycięzcą "Mam talent" w historii

Hugo Molina przeszedł do historii "Mam talent" nie tylko jako ponadprzeciętnie zdolny chłopiec, ale również najmłodszy zwycięzca programu. Młody perkusista przyszedł na casting, gdy miał zaledwie dwa lata.

Przyszedł do "Mam talent" i oczarował widownię swoim poczuciem rytmy. Hugo Molina, bo o nim mowa, wziął udział w castingu do hiszpańskiej edycji znanego programu. Dwuletni chłopczyk zagrał dla publiczności na bębenku utwór z hiszpańskiej parady Semana Santa.

Hugo Molina to najmłodszy w historii zwycięzca "Mam talent". Wygrał mając zaledwie dwa lata

Hugo przyszedł do programu z tatą, który dodawał mu otuchy i wprowadził go na scenę. Jednocześnie poprosił publiczność, aby wstrzymała się z entuzjastycznymi reakcjami na występ chłopca, ponieważ może go to zdekoncentrować.

Występ psa Miracle w brytyjskim 'Mam Talent' poruszył jury Pies-iluzjonista w "Mam Talent" wzruszył jurorów do łez. Cudem uniknął śmerci

Okazało się, że dwulatek bez problemu radzi sobie ze stresem i potrafi z łatwością zaskarbić sobie sympatię słuchaczy. Chłopczyk mimo wpatrzonego w niego tłumu grał na swoim zestawie jak zahipnotyzowany. Z każdą sekundą występu, publiczność i jurorzy byli pod większym wrażeniem umiejętności dziecka. Hugo dostał owacje na stojąco i przeszedł do półfinału znanego show. Jednak to nie koniec sukcesów młodego artysty.

 

Dwulatek zachwycił jurorów "Mam talent", publiczność, widzów, a nawet papieża

Hugo Molina wygrał piątą edycję hiszpańskiego "Mam talent", jednocześnie bijąc rekord programu. Chłopiec do dzisiaj jest najmłodszym w historii "Mam talent" zwycięzcą.

Talent chłopca doceniła jednak nie tylko publiczność w studiu, jurorzy oraz widzowie talent show. Poczucie rytmu dwulatka zrobiło ogromne wrażenie także papież Franciszek. Przedstawiciel Watykanu poinformował rodzinę chłopca, że duchowny chce się spotkać z młodym bębniarzem osobiście i posłuchać jego gry na żywo.

 

'America's Got Talent: All Stars' Zaśpiewał wielki przebój w "Mam Talent". Jego wersja przebiła oryginał

Więcej o: