Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Nie wiedziały, że ich dyskusję nagrywa kamera. "Tam jest kamera"

W programach emitowanych na żywo nie brakuje zabawnych momentów i wpadek. Podobnie było podczas niedzielnego wydania "Pytania na śniadanie". Zgromadzone w studio panie dzieliły się obawami w kwestii tematu, który mają poruszyć podczas rozmowy. Nie zdążyły zauważyć, że ich dyskusja odbywa się na wizji.

Programy emitowane na żywo wymagają ogromnego skupienia i profesjonalizmu. Mimo starań nierzadko dochodzi do sytuacji nieprzewidzianych w scenariuszu. Tak było podczas niedzielnego (26.03.2023 rok) wydania "Pytania na śniadanie", w którym miała miejsce zabawna wpadka z udziałem zaproszonych do studia gości.

"Pytanie na śniadanie". Dyskusja w studio była emitowana na żywo

Podczas niedzielnego wydania programu "Pytanie na śniadanie" prowadząca Izabella Krzan, poruszyła popularne w ostatnim czasie zjawisko inflammagingu, czyli przedwczesnego starzenia się skóry. Na rozmowę zaprosiła ekspertkę w tej dziedzinie, kosmetolożkę Agnieszkę Winkowską-Sztabę, oraz aktorkę znaną z takich seriali jak "Barwy szczęścia" czy "Pierwsza miłość", Agnieszkę Kawiorską. Prowadząca od razu zaczęła ustalać przebieg dyskusji, jednak nie zorientowała się, że kamery już emitują ich rozmowę. Wtedy jedna z goszczonych w studio pań zdobyła się na szczere wyznanie. Jej słowa usłyszeli widzowie.

Zobacz wideo Izabella Krzan o prowadzeniu "Pytania na śniadanie" zamiast Marzeny Rogalskiej

Wyznanie jednej z pań zestresowało Izabellę Krzan. Prowadząca próbowała ratować sytuację

W chwili, gdy kamery skierowały się na dyskutujące w studio panie, padło zdanie, które wyraźnie zestresowało zarówno gościnie, jak i prowadzącą. — Ja teoretycznie nie wiem nic o inflammagingu — stwierdziła Kawiorska, a jej wyznanie poszło na wizji. Wyraźnie zdenerwowana Krzan szybko zareagowała, uspakajając aktorkę, że w trakcie rozmowy będą bazować na kosmetykach. W tej samej chwili zorientowała się, że kamery już nadają na żywo. — Zobacz, tam jest kamera, możemy już pomachać naszym widzom — powiedziała prowadząca.

Po chwili, starając się zachować powagę oraz profesjonalizm, rozpoczęła właściwy przebieg spotkania. Mimo drobnej wpadki na początku, dalsza część programu przebiegła bez zarzutu. Ekspertka wyjaśniła widzom, czym jest wspomniane w kosmetologii zjawisko oraz zdradziła, co ma wpływ na przyśpieszenie procesu starzenia się skóry. 

Więcej o: