Ledwo zaczął śpiewać, a wszystkie fotele się odwróciły: To jest dla mnie zwycięzca tej edycji

Takiej reakcji na występ uczestnika "The Voice Kids" nie było dawno. Jurorzy pokochali głos 11-latka już po pierwszych sekundach jego występu. Gdy skończył, sprezentowali mu owacje na stojąco.

Na antenie TVP trwa emisja kolejnej odsłony znanego talent show "The Voice Kids". Jak się okazuje, młodzi uczestnicy nadal potrafią zaskoczyć doświadczonych trenerów. W przedostatnich przesłuchaniach w ciemno wziął udział Leon Olek. Niezwykły 11-latek, który oczarował głosem wszystkich obecnych w studiu.

Leon Olek zachwycił publiczność i trenerów w "The Voice Kids". Zaśpiewał hit Bruno Marsa

Chłopak zaprezentował publiczności i trenerom własną interpretację utworu Bruno Marsa "Talking to the Moon". Leon nie zdążył nawet się rozkręcić. Ledwo wydobył z gardła pierwsze dźwięki, a wszystkie fotele już były odwrócone.

Miny jurorów podczas występu 11-latka mówią same za siebie. Podobnie jak reakcja, kiedy skończył śpiewać. Wszyscy trenerzy i publiczność wstali z miejsc i nagrodzili chłopaka owacjami na stojąco.

Zasiadający na czerwonych fotelach nie szczędzili Leonowi komplementów. Baron pogratulował chłopakowi, że w tak młodym wieku potrafił zerwać słuchaczy z miejsc, z kolei Cleo przyznała, że dzięki temu wykonaniu jej serce zabiło szybciej. Artystka nie kryła zachwytu nad talentem 11-latka, pochwaliła go za dojrzałość i świadomość głosu. "Zbieram szczękę z podłogi" - podsumowała.

 

11-latek oczarował jurorów "The Voice Kids". Po kilku sekundach odwróciły się wszystkie fotele

Dawid Kwiatkowski przyznał, że wydaje mu się, że ma wiele wspólnego z Leonem na poziomie wrażliwości. Być może te słowa ostatecznie zaważyły przy wyborze 11-latka, który dołączył do drużyny właśnie Dawida.

Entuzjazm trenerów podzielają również widzowie programu. Kiedy na Facebooku pojawiła się informacja o awansie Leona do kolejnego etapu rywalizacji, post zalała fala pozytywnych komentarzy.

To było piękne.
Niesamowite, taka dojrzałość w głosie.
Niesamowity talent, mogę słuchać i słuchać w kółko wykonania Leona.
Fantastyczny głos.
To jest dla mnie zwycięzca tej edycji.
Więcej o: