Agnieszka Dygant popłakała się w "Dzień Dobry TVN". "Jestem bardzo zaskoczona"

27 marca 2023 roku Agnieszka Dygant obchodzi swoje 50. urodziny. Z tej okazji jej przyjaciółka Daria Widawska, w konspiracji z reporterem "Dzień Dobry TVN" przygotowała dla niej niespodziankę. Na widok bukietu kwiatów i orkiestry, aktorka zalała się łzami wzruszenia.

Agnieszka Dygant od lat jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Rozpoznawalność przyniosła jej rola Frani Maj w uwielbianym przez widzów serialu "Niania". 27 marca 2023 roku gwiazda obchodzi 50. urodziny. Z tej okazji Daria Widawska przygotowała dla niej małą niespodziankę. Takiej reakcji się nie spodziewała.

Agnieszka Dygant świętuje 50. urodziny. Daria Widawska przygotowała dla niej niespodziankę

Urodzinowy poranek Agnieszka Dygant postanowiła spędzić w towarzystwie swojej siostry Natalii oraz Darii Widawskiej. Nieświadoma, że koleżanka po fachu przygotowała dla niej niespodziankę, udała się na spotkanie do jednej z popularnych warszawskich restauracji. Gdy panie usiadły przy stoliku i zaczęły rozmawiać, niespodziewanie do lokalu wszedł z bukietem kwiatów reporter "Dzień Dobry TVN" w towarzystwie kamery. Nie było to jednak jedyne zaskoczenie, bo tuż za nim zjawiła się orkiestra grająca na żywo utwór z czołówki serialu "Prawo Agaty", w którym Dygant grała główną rolę.

Zobacz wideo Agnieszka Dygant za kierownicą zastanawia się, dlaczego makijaż jest dla niej taki ważny

Widawska obawiała się reakcji Dygant. Aktorka nie kryła zaskoczenia 

Gwiazda była w szoku i po chwili zalała się łzami, chowając twarz w dłoniach. Widawska nie kryła, że cieszy się ze wzruszenia koleżanki, przyznając, że wymyślając niespodziankę, obawiała się realizacji tego pomysłu i reakcji Dygant. — Pomyślałam, że muszę to z Natalią zrobić, ponieważ jeśli przestanie odzywać się do mnie, to będzie musiała przestać się odzywać do Natalii, a wiedziałam, że do Natalii nie przestanie się odzywać — mówiła Widawska ze śmiechem.

Po chwilach wzruszenia, gdy emocje już opadły, Dygant postanowiła zabrać głos. Aktorka podziękowała za wspaniałą niespodziankę i opowiedziała, jak czuje się jako 50-latka. Przyznała, że w jej życiu nic się nie zmieniło, a wiek to tylko liczba. — To są 50. urodziny, rano wstałam i nic się nie zmienia. Oprócz fajnych prezentów, kwiatów, jestem bardzo zaskoczona i wdzięczna — powiedziała wciąż wzruszona.

Więcej o: