"Biały lotos" trafi na kolejny kontynent. Mike White już sprawdza miejscówki

Drugi sezon "Białego lotosu" dobiegł końca jesienią zeszłego roku, ale fani serialu cały czas myślą o jego kontynuacji. Jakiś czas temu wyszło na jaw kilka podejrzeń, gdzie może toczyć się akcja trzeciej serii, ale dopiero teraz pojawiła się odpowiedź na to pytanie. Czy plotki się sprawdziły?

Jak podaje Variety, powołując się na kilka swoich źródeł, trzeci sezon "Białego lotosu" ma być kręcony w Tajlandii. Poprzednie serie serialu Mike'a White'a były nagrywane w kurortach Four Seasons na Hawajach i we Włoszech. Dlatego całkiem możliwe, że akcja nadchodzącego sezonu również będzie się rozgrywać w murach jednego z luksusowych hoteli tej sieci.

Więcej ciekawych artykułów ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Co nowego w Popkulturze?

"Biały lotos" jednak zawita do Azji

Według źródeł amerykańskiego portalu, twórca serialu Mike White przebywa obecnie w Tajlandii, gdzie szuka miejsc, w których można nagrać serial. W tym kraju znajdują się cztery hotele sieci Four Seasons - w Bangkoku, w Chiang Mai, na wyspie Koh Samui oraz w Złotym Trójkącie. Całkiem możliwe, że w jednym z nich filmowcy będą nagrywać nowy sezon nagradzanego serialu.

Co ciekawe, sam Mike White jakiś czas temu sugerował, że akcja trzeciej serii może toczyć się w azjatyckim kurorcie, mówiąc że będzie chciał się skupić na "wschodniej religijności i duchowości":

W pierwszym sezonie opowiedzieliśmy o pieniądzach, a drugi sezon jest o seksie. Myślę, że trzeci sezon może być satyrycznym i zabawnym spojrzeniem na śmierć oraz wschodnią religijność i duchowość.

HBO nie odniosło się do doniesienia, a według Variety prace nad trzecim sezonem jeszcze się nie rozpoczęły. Nie jest także znana obsada nowego serialu, która najprawdopodobniej będzie całkowicie nowa. Podobnie było w przypadku drugiego sezonu, gdzie jedyną obecną postacią z poprzedniej serii była Tanya McQuoid, w którą wcieliła się Jennifer Coolidge.

Aktorka za tę rolę została uhonorowana Złotym Globem w kategorii najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu, a sam serial również zdobył statuetkę w kategorii "najlepszy serial limitowany". Produkcja została uhonorowana także dwiema Nagrodami Gildii Aktorów Ekranowych (SAG) w kategoriach: "najlepszy zespół aktorski w serialu dramatycznym" oraz "najlepsza aktorka w serialu dramatycznym", gdzie również chodziło o kreację Jennifer Coolidge.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: