"Milionerzy". Pokonała go atmosfera. Nie pomogły trzy koła ratunkowe

W odcinku "Milionerów", który do emisji trafił we wtorek, pojawił się Łukasz Wojciechowski. Mężczyzna szybko wykorzystał wszystkie koła ratunkowe, a pytanie za gwarantowane 10 tys. zł pokonało go ostatecznie. Jak brzmiało?

W odcinku "Milionerów" wyemitowanym 28 marca uczestnik kontynuował grę, którą rozpoczął w poprzednim. Dwa pierwsze koła ratunkowe wykorzystał już na pierwszym pytaniu za 500 zł. Po wyeliminowaniu dwóch błędnych odpowiedzi i pytaniu do publiczności poprawnie wskazał odpowiedź na pytanie, co stosowano w medycynie ludowej do zwalczania bólów reumatycznych. Odpowiedź "nalewka z mrówek" dała mu możliwość dalszej gry. Nie trwała jednak długo.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

"Milionerzy". Uczestnik wykorzystał trzy koła ratunkowe przed gwarantowanym 1000 zł

Wtorkowy odcinek pan Łukasz również rozpoczął od koła ratunkowego. W pytaniu o żart ukryty w filmie, książce lub grze komputerowej nie był pewny odpowiedzi, więc postanowił wykorzystać telefon do przyjaciela. Mama poradziła mu zaznaczenie odpowiedzi B (easter egg). To była słuszna decyzja i uczestnik otrzymał gwarantowane 1000 zł. Nie miał już jednak żadnych kół ratunkowych, a przed nim było jeszcze 10 pytań do miliona.

Krzysztof Wójcik i Hubert Urbański Był pierwszym polskim "Milionerem". Jak zmieniło się jego życie?

"Milionerzy" nie mieli dla niego litości. Pokonało go pytanie o atmosferę fizyczną

Z kolejnymi pytaniami poradził sobie już nieco lepiej. Poprawnie odpowiedział, które państwo Unii Europejskiej ma największą powierzchnię (Francja), czym jest czambuł, znany z powiedzenia o potępianiu (zbrojnym oddziałem tatarskim). Niestety, pokonało go pytanie za 10 tys. zł. Jak brzmiało?

'Milionerzy' "Milionerzy". Mógł wygrać 125 tysięcy. Zadzwonił do taty i przegrał

Atmosfera fizyczna to wg definicji ciśnienie słupa rtęci o wysokości 760 mm przy normalnym przyspieszeniu ziemskim i:A) wilgotności 50 proc.,B) wietrze 10 m/s,C) temperaturze 0 stopni Celsjusza,D) wskaźnik indeksu UV 10.

Gadatliwy uczestnik po chwili zastanowienia zaznaczył odpowiedź A. Była błędna (poprawną odpowiedzią była C), a więc uczestnik zakończył grę z gwarantowanym 1000 zł.

Na profilu teleturnieju na Facebooku pojawiły się fragmenty odcinków z uczestnikiem.

Szybko poszło

– napisali Milionerzy TVN. Internauci nie byli pod wrażeniem.

Szkoda, że trafiły mu się takie dziwne pytania
Dużo gadał, mało sensownie, 2 koła za 1000 zł. I bye, bye…
Więcej o: