"Magia nagości" znika z Zoom TV. Co w zamian znajdzie się w wiosennej ramówce?

Fani polskiej wersji programu "Magia nagości" z pewnością będą zawiedzeni informacją, że kontrowersyjne show znika z anteny Zoom TV. Stacja podjęła decyzję, by w najnowszej ramówce zredukować liczbę polskich produkcji.

W najnowszym sezonie Zoom TV nie zobaczymy kilku ciekawych programów, w tym tego, który wywoływał wśród widzów największe kontrowersje. Stacja zrezygnowała z kontynuacji polskiej wersji flagowego reality-show "Magia nagości". Jesteście zaskoczeni tą decyzją?

Zobacz wideo Edyta Zając ma konflikt z Klaudią El Dursi? "My się nawet nie znamy"

"Magia nagości" znika z anteny. Stacja wykluczyła program z wiosennej ramówki

Polska wersja "Magii nagości", której pierwowzorem jest brytyjskie "Naked Attraction", zadebiutowała na antenie Zoom TV we wrześniu 2021 roku. Program, w którym uczestnicy dobierają sobie potencjalnych partnerów na podstawie wyglądu ich nagich ciał, choć był kontrowersyjny, to cieszył się dużą popularnością wśród widzów i dotychczas doczekał się trzech sezonów. Mimo to stacja podjęła decyzję o niekontynuowaniu reality-show we wiosennej ramówce.

 

Biuro prasowe Grupy Kino Polska, będące właścicielem Zoom TV, wyjaśniło motywację do podjęcia takich kroków. Rzecznik firmy przyznał, że stacja nie rezygnuje zupełnie z tego formatu i niewykluczone, że w kolejnych ramówkach program powróci na antenę. — Pracujemy nad kolejnymi produkcjami, ale szczegółów na razie nie ujawniamy — przekazano w rozmowie z dziennikarzami Press. To jednak nie jedyny program, z którego zrezygnowano. 

Janusz Kłosiński Przez lata był ulubieńcem widzów. Poparł stan wojenny i został zdrajcą

Zoom TV redukuje liczbę polskich programów. Co zobaczymy na antenie stacji wiosną?

We wiosennej ramówce Zoom TV zabraknie nie tylko "Magii nagości". Stacja zrezygnowała również z takich programów jak "Poranny rogal", "Dom w cenie mieszkania" czy "Smaki Dubaju". Jednak w zamian za to zostaną wyemitowane inne, cieszące się równie dużą popularnością show. Na antenie zadebiutuje m.in. drugi sezon "Złotego interesu", dokumentalny program "Rzemiosła świata według Orskiej" czy kolejna odsłona uwielbianego przez widzów "I love kabaret".

Więcej o: