Jej występ przeszedł do historii "Mam talent". Jak dziś wygląda Susan Boyle?

Gdy zjawiła się na scenie "Mam talent", jurorzy i widzowie nie spodziewali się tego, co zaraz usłyszą. Susan Boyle zachwyciła wszystkich i choć nie zwyciężyła w programie, odniosła ogromny sukces. Przeszła też sporą metamorfozę. Jak dziś wygląda?

Gdy w 2009 roku Susan Boyle zjawiła się na przesłuchaniach w brytyjskiej edycji "Mam talent", wywołała mieszane uczucia wśród jurorów, którzy nie potraktowali jej poważnie. Wątpliwości rozwiały się w tym samym momencie, w którym Susan zaczęła śpiewać. Zachwyciła wszystkich i choć w finale zajęła drugie miejsce, zapadła wszystkim w pamięć. Jak się zmieniła po 14 latach? Przeszła ogromną metamorfozę, a na najnowszych zdjęciach trudno ją rozpoznać.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

Susan Boyle zachwyciła w "Mam talent". Jurorzy i widzowie pożałowali pochopnej oceny

Gdy w trzeciej edycji brytyjskiego "Mam talent" na scenie podczas przesłuchań pojawiła się 47-letnia Susan Boyle, zarówno jurorzy, jak i publiczność i widzowie przed telewizorami nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Po zachowaniu Susan wszyscy podejrzewali, że występ zostanie zapamiętany jako jedna z wielu porażek i trafi do katalogu zabawnych momentów programu.

Boyle nie zachwyciła na pierwszy rzut oka, jednak reakcja uległa diametralnej zmianie, gdy tylko zaczęła śpiewać "I Dreamed a Dream" z musicalu "Nędznicy". Jurorzy szybko pożałowali pierwszej reakcji i otwarcie przyznali się do błędu, a występ 47-latki przeszedł do historii programu.

 

Choć Susan Boyle nie wygrała, odniosła ogromny sukces. Koncertowała na całym świecie

Susan dotarła do finału, jednak ostatecznie zajęła drugie miejsce. To nie przeszkodziło jej w karierze.

Nigdy nie zapomnę tego dnia. Choć moja zasługa polega na tym, że zgłosiłam się i zostałam wybrana

wspominała w swojej biografii "The Woman I Was Born To Be – My Story" wydanej w 2010 roku. Susan odniosła ogromny sukces, koncertowała na całym świecie, a jej debiutancki album sprzedał się w ponad 3 milionach egzemplarzy. Dalsze plany pokrzyżowała jednak pandemia. Ostatnim z jej większych występów był ten podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2021 roku. Wciąż mieszka w Szkocji, a jej kariera nieco ucichła.

Susan Boyle przeszła ogromną metamorfozę. Dziś trudno ją rozpoznać

Po wygranej w talent show Susan Boyle przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła fryzurę, straciła na wadze. Dziś rzadko jednak pokazuje się publicznie. Niedawno za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie pożegnała swojego wieloletniego przyjaciela, Paula.

 
Więcej o: