Pierwsza taka sytuacja w "The Voice Kids". Uczestniczka musiała przerwać występ

W najnowszym odcinku "The Voice Kids" nie brakowało emocji. Jedna z uczestniczek rozpłakała się po tym, jak fotel Tomsona i Barona odwrócił się w połowie występu, i nie była w stanie kontynuować. Co wydarzyło się dalej?

14-letnia Emilia Ferenc wystąpiła w najnowszym odcinku "The Voice Kids". Jej pasją, poza śpiewem, jest też dziennikarstwo. Jak sama przyznała, jest stworzona do pracy z mikrofonem. Przed jurorami wykonała utwór Rush B. "Lost Boys". Jej głos zwrócił uwagę Tomsona i Barona, którzy zdecydowali się odwrócić fotel w trakcie występu 14-latki. Ta zareagowała w wyjątkowo emocjonalny sposób.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ile wokalistek miał zespół Ich Troje? Możecie sobie nie zdawać sprawy z tego, ile naprawdę ich było

Uczestniczka "The Voice Kids" rozpłakała się w połowie występu. Wszystko przez trenerów

Gdy tylko zobaczyła odwrócony fotel... rozpłakała się, a emocje nie pozwoliły jej kontynuować śpiewu. Jurorzy nie kryli zdezorientowania. – Zepsuliście nam wokalistkę – stwierdziła Cleo. W końcu Tomson i Baron podeszli do Emilki i uspokoili ją na tyle, że mogła jeszcze raz zacząć występ. – Myślę, że powinnaś zaśpiewać tę piosenkę jeszcze raz, już teraz bez stresu, bo już nie jesteśmy w konkursie. Ale jesteś to winna trenerom i publiczności – stwierdził Baron. Uczestniczka ponownie wykonała utwór, tym razem już bez emocjonujących przerywników.

Pierwsza taka sytuacja w "The Voice Kids". Jurorzy udzielili uczestniczce ważnej rady

Mimo niespodziewanego przerwania występu, jurorzy byli pod wrażeniem. Udzielili też 14-latce kilku rad. – Emilka, nieważne, ile razy się potkniesz, ale ważne ile razy wstaniesz. Zaśpiewałaś przepięknie. Zaczarowałaś dużą część studia i czas się na chwilę zatrzymał. To jest siła muzyki – stwierdził Baron. Dawid Kwiatkowski również przyznał, że to był bardzo dobry występ. Zwrócił jednak uwagę na reakcję dziewczynki i zauważył, że powinna trzymać nerwy na wodzy. – Musisz potrafić opanować te nawet najsilniejsze emocje. To ty musisz być ich panią – podkreślił. Trenerzy zwrócili też uwagę na to, że taka sytuacja jeszcze się nie zdarzyła w polskim talent show. – Przez sześć sezonów "The Voice Kids" spotykaliśmy się z wieloma łzami, natomiast nigdy nie spotkaliśmy się z tym, że z powodu wzruszenia uczestnik przestał śpiewać i to w połowie utworu – stwierdził na sam koniec Baron. Emilia dołączyła do drużyny Tomsona i Barona. Cały występ dziewczynki można obejrzeć na TVP VOD.

Zarówno jurorzy, jak i komentujący na Facebooku, wspominali podobne wydarzenia. Cleo przypomniała występ Beyoncé, w trakcie którego włosy wokalistki wkręciły się w wiatrak, mimo to udało jej się wybrnąć z sytuacji. Z kolei fani przypominali pełen emocji występ Kasi Nosowskiej na festiwalu Woodstock, gdy podczas wykonania piosenki "Arahja" z powodu emocji również na chwilę przerwała śpiew.

Więcej o: