Przerażający występ w "Mam talent". Juror prawie zwymiotował. "Byłem obrzydzony"

Takiego występu w historii "Mam Talent" jeszcze nie było. Zarówno jurorzy, jak i publiczność byli zszokowani tym, co na scenie talent show zaprezentował profesjonalny połykacz noży. Zobaczcie to mrożące krew w żyłach widowisko.

Publiczność "Mam Talent" nie może narzekać na brak atrakcji. W programie było już wielu uczestników, których występy szokowały zarówno jurorów, jak i widzów. Jednak to, co zaprezentował podczas castingu Auzzy Blood, z pewnością zapisze się w historii talent show jako jeden z najbardziej przerażających pokazów. Nie powtarzajcie tego w domu, bo może to grozić utratą zdrowia, a nawet życia!

Zobacz wideo Co się myśli i czuje przed wejściem na scenę American's Got Talent? Wywiad z Sarą James

Przerażający pokaz w "Mam Talent". Jurorzy nie mogli patrzeć na to bezczynnie

W 17. edycji amerykańskiego "Mam Talent" pojawił się pochodzący z Las Vegas Auzzy Blood, czyli profesjonalnego połykacza noży. Przed występem przekonywał, że ciało ma nieograniczone możliwości i jest w stanie zrobić wszystko. Jednak gdy tylko rozpoczął się pokaz, entuzjazm jurorów opadł.

Wszyscy byli zszokowani, gdy uczestnik wkładał do gardła długie i z wyglądu ostre noże oraz sierp, wykonując przy tym m.in. pompki. Występ stał się tak przerażający, że Sofia Vergara nie mogła spokojnie patrzeć na to, co dzieje się na scenie i zasłoniła oczy. Podobnie czuła się Heidi Klum, która w pewnym momencie poczuła się słabo, widząc to, co robi mężczyzna. Nawet Simon Cowell nie ukrywał swojego zniesmaczenia, choć wcześniej wiele kontrowersyjnych występów nie robiło na nim żadnego wrażenia.

Jurorzy "Mam Talent" byli przerażeni. Występ zapisał się w historii show

Pod koniec występu Auzzy Blood zaprosił na scenę Howiego Mandela. Początkowo juror nie wiedział, jakie będzie jego zadanie. Gdy tylko uczestnik wyjaśnił mu, że ma wepchnąć mu nóż w przełyk, gwiazdor przyznał, że zaraz zwymiotuje. — Czuję opór — mówił w trakcie pokazu, łapiąc się przy tym za głowę. Po zakończeniu show jurorzy nie do końca wiedzieli, jak zareagować na to, co wydarzyło się na scenie. Mimo wyraźnego przerażenia, docenili odwagę uczestnika. — To już widziałem, więc co pokażesz mi w następnym etapie? — dopytywał Cowell. — Może pobijemy rekord świata — odpowiedział Blood. — Byłem zarazem obrzydzony, jak i rozbawiony — dodał Mandel. Również internauci podziwiali nie tylko umiejętności uczestnika, lecz także jego charyzmę i osobowość, dając temu wyraz w komentarzach zamieszczonych pod nagraniem jego występu, opublikowanym w serwisie YouTube.

 
To było niesamowite! Naprawdę kocham jego pewność siebie i osobowość. Wydaje się być bardzo skromny i pełen pasji dla swojego marzenia.
Śledzę Auzzy'ego od lat i uwielbiam wszystkie jego szalone akrobacje.
To niesamowite, co on potrafi. Mam nadzieję, że wkrótce osiągnie wielki sukces, ponieważ tak ciężko na to pracował, ryzykując w ten sposób swoje życie.

— pisali widzowie. Ostatecznie Auzzy Blood otrzymał aprobatę wszystkich jurorów i przeszedł do dalszych etapów show, gdzie opadł tuż przed półfinałem. Niedawno mężczyzna ponownie spróbował swoich sił w telewizyjnym talent show. Performer wystąpił w rumuńskim programie "iUmor", czym pochwalił się swoim fanom na Instagramie.

Więcej o: