Takiego występu w "Mam talent" jeszcze nie było. Zachwyciła głosem, ale docenili ją za coś jeszcze

16-latka wróciła na scenę "Mam talent" i sprawiła, że wszyscy zaniemówili. Jurorzy docenili ją nie tylko za niespotykany talent, ale też determinację i odwagę. Młoda artystka przeprowadziła się bez rodziców z Kazachstanu do USA.

"Mam talent" to międzynarodowy format, który sprawił, że o setkach osób z nieprawdopodobnymi umiejętnościami usłyszał, w wielu przypadkach, cały świat. Twórcy programu zdecydowali się uczcić jego sukces i zorganizowali specjalną edycję rywalizacji, w której można było oglądać największe talenty w historii show.

16-latka z Kazachstanu mieszka w USA bez rodziców. Jej głos zapierda dech

W "America's Got Talent: All-Stars" pojawiła się między innymi Danelija Tuleszowa, kazachska piosenkarka. Młoda artystka wzięła udział w programie "The Voice Ukraine" w 2017 roku i wygrała rywalizację w wieku 10 lat. Rok później dziewczynka wzięła udział w Eurowizji Junior, gdzie zajęła szóste miejsce. W konkursie rywalizowała między innymi z Roksaną Węgiel, która wówczas wygrała. W 2020 roku dziewczyna zrobiła kolejny krok w swojej karierze. 14-latka przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, żeby wystąpić w 15. sezonie amerykańskiego "Mam talent". Artystka zajęła w rywalizacji szóste miejsce.

16-letnia dzisiaj Tuleszowa miała okazję powrócić na amerykańską scenę, gdzie program "America's Got Talent: All-Stars" skupiał najlepszych z najlepszych. Dziewczyna wykonała powalającą wersję utworu "Arcade" Duncana Laurence'a. Już po pierwszych sekundach wykonania publiczność zamarła. Słuchając dojrzałego głosu nastolatki, naprawdę trudno uwierzyć, że nie jest jeszcze nawet pełnoletnia.

16-latka zachwyciła jurorów i widownię "Mam talent". Niesamowity jest jej głos i historia

Jurorzy słuchali wykonania Tuleszowej wręcz nieruchomo, wpatrzeni w dziewczynę z nieustającym zachwytem. Wszyscy byli wyraźnie poruszeni i wzruszeni interpretacją 16-latki. Łzy powstrzymywał nawet najsurowszy z jury - Simon Cowell, co nie zdarza się w programie zbyt często. Owacje na stojąco po występie nastolatki były formalnością. Artystka zachwyciła wszystkich.

 

Heidi Klum wyznała dziewczynie, że ma ogromny talent. Podkreśliła, że jej głos jest tak piękny, że nie potrzebuje muzyki, jurorka z chęcią posłuchałaby artystki a cappella. Simon Cowell był pod wrażeniem nie tylko talentu 16-latki, ale również jej odwagi. Nie mógł uwierzyć, że wokalistka w tak młodym wieku mieszka daleko od rodzinnego kraju bez rodziców, żeby móc spełniać marzenia. Howie Mandel zgodził się z przedmówcą. Zaznaczył, że mimo rozłąki z rodziną, co na pewno nie jest łatwe dla tak młodej osoby, Daneliya fantastycznie radzi sobie na scenie.

Więcej o: