"The Voice Kids". Ten występ rozłożył jurorów na łopatki. "To jest coś absolutnie magicznego"

W ostatnim odcinku programu "The Voice Kids" nie brakowało chwil wzruszenia. Tym razem Cleo musiała zdecydować, którzy uczestnicy z jej drużyny przejdą do kolejnego etapu talent show. Jeden z występów zupełnie oszołomił jurorkę.

W 6. edycji programu "The Voice Kids" przyszedł w końcu czas na tzw. bitwy. Ten etap programu jest emocjonujący nie tylko dla uczestników, którzy walczą o udział w kolejnych odcinkach talent show, ale i dla jurorów, którzy muszą zdecydować, kto dostanie szansę, by powalczyć o główną nagrodę. Na pierwszy ogień poszła 18-osobowa drużyna Cleo. Wokalistka miała nie lada wyzwanie, zwłaszcza podczas ostatniego występu, który chwycił ją za serce i doprowadził do łez. Zobaczcie, co wzruszyło jurorkę.

Zobacz wideo Cleo o recitalu Dody i jej występie ze Steczkowską. "Żałuję, że mnie nie było"

Etap bitew w "The Voice Kids". Uczestnicy z drużyny Cleo walczyli o udział w dalszych etapach show

Castingi do "The Voice Kids" oficjalnie zostały zakończone. 8 kwietnia 2023 roku na antenie telewizyjnej Dwójki wyemitowało odcinek programu, w którym uczestnicy z drużyny Cleo konkurowali ze sobą o miejsce w dalszych etapach talent show. Młodzi artyści zostali podzieleni na trzyosobowe składy, z których jurorka musiała wybrać jedną osobę, która przeszła do etapu Sing Off. Choć wszystkie występy budziły podziw zarówno jurorów, jak i widzów, to jeden w szczególności wywarł na nich ogromne wrażenie. Mowa o trio Kaji Kuperszmit, Kornelii Sadowskiej i Marii Stachery.

Ten występ wzruszył jurorów "The Voice Kids". Wszyscy byli pod wrażeniem

Uczestniczki na etapie Bitwy zmierzyły się z utworem "Tell Him" duetu Barbary Streisand i Celine Dion. Trenerzy byli pod wrażeniem ich wykonania oraz niezwykłych predyspozycji wokalnych. — To był doskonały występ. Tutaj nie ma się do czego przyczepić — mówił zachwycony Dawid Kwiatkowski. Słowa wokalisty poparł również Baron. — Dziewczyny, ten występ był znakomity. To zdecydowanie najlepszy występ tego dnia — stwierdził trener. Również Cleo była pod wrażeniem tego, co jej podopieczne zaprezentowały na scenie.

Wokalistka przyznała, że nie może wyjść z podziwu i podziękowała uczestniczkom za ich determinację i pracę włożoną w przygotowanie tego utworu. — Chciałabym podziękować wam za waszą wrażliwość i za to, jak udźwignęłyście numer, który śpiewają jedne z największych wokalistek na świecie. Czasami się zastanawiam, czy jestem w programie "The Voice Kids", czy w dorosłym "Voice", bo to, co robicie z głosami, to jest coś absolutnie magicznego — powiedziała, nie kryjąc wzruszenia. Po chwili namysłu gwiazda przyznała, że wybór jednej z dziewczyn jest najtrudniejszym w jej trenerskiej karierze. Jednak ostatecznie do kolejnego etapu talent show przeszła Maria Stachera.

Więcej o: